Tłumaczenia hiszpański - tłumacz języka hiszpańskiego.

Tłumaczenia hiszpańsko-polskie oraz polsko-hiszpańskie w Advance wyróżniają się najwyższą jakością oraz krótkim terminem realizacji. Współpracujemy z wieloma tłumaczami hiszpańskimi, dzięki czemu dla Twojego projektu wybierzemy najlepszego specjalistę. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla wielu branż – od branży rozrywkowej, przez branżę finansową po gałęzie przemysłu lekkiego i ciężkiego, również zbrojeniowego. Dysponując dużym doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną w danym obszarze, możemy przygotować dla Ciebie tłumaczenia dla sądu, urzędu i innego rodzaju tłumaczenia, niezbędne dla rozwoju Twojej firmy. Wykonujemy także tłumaczenia hiszpańsko-polskie dla instytucji oraz osób prywatnych.

Zobacz jak oceniają nas klienci
4.8/5 - (66 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka hiszpańskiego?

 • Wycena już w 25 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 26 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń hiszpańskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka hiszpańskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 87 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 250 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka hiszpańskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka hiszpańskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka hiszpańskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka hiszpańskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych
ISO 27001
ISO 17100
ISO 9001

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański. Jesteśmy biurem tłumaczeń Advance zlecenia realizujemy także online dla Klientów z całego kraju oraz spoza jego granic. W naszym zespole znaleźli się starannie dobrani tłumacze, którzy łączą najwyższe kompetencje językowe z wiedzą kierunkową. Każdy nasz tłumacz hiszpańskiego na polski posiada własną specjalizację, a teksty przydzielane są osobom, które są ekspertami w swojej dziedzinie. To pozwala nam dostarczać rzetelne i merytoryczne tłumaczenia wiernie odzwierciedlające oryginał.

Realizujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia hiszpańskiego – zarówno tekstów ogólnych jak i technicznych, medycznych oraz innych zawierających specjalistyczną terminologię. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy oraz instytucje, które interesuje staranne tłumaczenie z hiszpańskiego na polski dokumentów lub potrzebują wsparcia doświadczonego tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów lub innych wydarzeń.

Tłumaczenia hiszpański – jakie tłumaczenia obejmuje nasza oferta?

Oferujemy wiele rodzajów tłumaczeń dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji:

 • tłumaczenia zwykłe z i na język hiszpański,
 • tłumaczenia specjalistyczne z języka polskiego na hiszpański oraz z hiszpańskiego na polski,
 • tłumaczenia przysięgłe języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia hiszpańskie techniczne,
 • tłumaczenia polsko-hiszpańskie i hiszpańsko-polskie dla firm,
 • tłumaczenia na język hiszpański oraz z języka hiszpańskiego artykułów naukowych,
 • tłumaczenia artykułów prasowych z oraz na język hiszpański,
 • tłumaczenia ustne języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia hiszpańskie instrukcji obsługi,
 • tłumaczenia z hiszpańskiego na inne języki obce oraz w odwrotnej konfiguracji.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumacz: hiszpański polski – kiedy możesz potrzebować naszej pomocy?

Język hiszpański wywodzi się od łaciny, bazuje także na dialekcie kastylijskim. Obecnie jest to trzeci najczęściej używany język świata, którym posługuje się około 650 mln osób. Jako język urzędowy obowiązuje nie tylko w Hiszpanii, ale także w licznych krajach południowoamerykańskich oraz afrykańskich (m.in. w Argentynie, Chile, Boliwii, Paragwaju, Hondurasie i Gwinei Równikowej). Jest językiem urzędowym ONZ oraz Unii Afrykańskiej, używany jest w kontaktach biznesowych, dyplomatycznych, kulturalnych oraz rozrywkowych.

Wiele polskich firm nawiązało współpracę z hiszpańskimi dostawcami surowców oraz odbiorcami towarów. Tłumaczenia polsko hiszpańskie są niezbędne dla sprawnej wymiany handlowej. Nasz doświadczony tłumacz języka hiszpańskiego na polski i z polskiego na hiszpański często bierze udział w negocjacjach handlowych i biznesowych oraz innych spotkaniach z kontrahentami hiszpańskojęzycznymi.

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego na polski i z polskiego na hiszpański mogą być potrzebne m.in., gdy:

 • chcesz rozpocząć pracę stałą lub sezonową w krajach hiszpańskojęzycznych,
 • planujesz podjęcie studiów w Hiszpanii,
 • chcesz nawiązać współpracę biznesową z firmami z Hiszpanii,
 • planujesz eksport swoich wyrobów na rynek hiszpański,
 • chcesz stworzyć hiszpańskojęzyczną wersję firmowej strony lub witryny sklepu online,
 • organizujesz konferencję, szkolenie, sympozjum lub inne wydarzenie z udziałem osób z Hiszpanii.

Tłumaczenia hiszpański polski – zwykłe i specjalistyczne

Dostarczamy pisemne tłumaczenia w parze językowej hiszpański-polski z wielu różnych dziedzin. Nasz doświadczony tłumacz języka hiszpańskiego online może przełożyć zarówno teksty ogólne, jak i bardziej specjalistyczne zawierające typowo branżowe czy naukowe słownictwo. Zespół Biura Tłumaczeń Advance to szerokie grono tłumaczy o różnych specjalizacjach, którzy doskonale znają słownictwo, gramatykę i strukturę języka hiszpańskiego oraz kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Dla naszych Klientów możemy wykonać tłumaczenie z hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański tekstów zwykłych lub specjalistycznych. Do dyspozycji Klientów biura tłumaczeń pozostaje również tłumacz hiszpańsko angielski.

Tłumacz z hiszpańskiego na polski z Biura Tłumaczeń Advance wykonuje rzetelne tłumaczenia tekstów i publikacji z zakresu wielu dziedzin:

 • ekonomia i finanse – tłumaczenia hiszpańskie sprawozdań finansowych, audytów finansowych, faktur, rachunków, raportów i wszelkiej dokumentacji księgowej,
 • marketing i reklama – tłumaczenia na hiszpański lub polski haseł i spotów reklamowych, ulotek, broszur, katalogów, ofert handlowych, artykułów prasowych, stron internetowych i innych publikacji wymagających dużej dawki kreatywności,
 • nauki przyrodnicze, humanistyczne, ścisłe – tłumaczenie z polskiego na hiszpański monografii, artykułów do czasopism naukowych, recenzji i krytyk, polemik, wyników badań, raportów oraz innych prac, które wymagają od tłumacza wysokospecjalistycznej wiedzy,
 • medycyna – tłumaczenie hiszpańsko polskie dokumentacji szpitalnej, wyników badań, recept, zaleceń lekarskich, naukowych publikacji medycznych, instrukcji obsługi sprzętów medycznych i innych tekstów zawierających terminologię medyczną,
 • farmacja – tłumaczenie na hiszpański lub polski ulotek i opakowań leków oraz dokumentacji rejestracyjnej leków,
 • prawo – tłumaczenie polsko hiszpańskie umów notarialnych, testamentów, wyroków i orzeczeń sądowych, pism procesowych, aktów prawnych, statutów i aktów założycielskich spółek prawa handlowego oraz innej dokumentacji prawniczej, sądowej lub notarialnej,
 • informatyka – tłumaczenia z hiszpańskiego na polski oprogramowania komputerowego, instrukcji obsługi sprzętu IT oraz innych tekstów wymagających znajomości słownictwa z sektora IT.

Tłumaczenia na hiszpański i polski – tłumaczenie ntechniczne

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalistycznych i technicznych, które szybko, sprawnie oraz precyzyjnie wykonuje translacje tekstów zawierających specjalistyczne słownictwo z zakresu budownictwa, mechaniki, elektroniki, elektryki, informatyki i innych dziedzin technicznych. Interesują Cię merytoryczne tłumaczenia techniczne? Hiszpański i znajomość podstaw językowych nie wystarczy. Niezbędna jest branżowa wiedza i poznanie specyficznej terminologii. Nasz tłumacz j. hiszpańskiego wykona tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanej dokumentacji technicznej bez naliczania dodatkowych opłat. Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu instrukcji obsługi maszyn i urządzeń (m.in. sprzętu AGD czy RTV oraz maszyn przemysłowych), katalogów technicznych, procedur postępowania dla zakładów pracy. Przejrzyste i zrozumiałe przetłumaczenie z hiszpańskiego na polski lub z polskiego na hiszpański dokumentacji patentowej lub innych tekstów technicznych nie stanowi dla naszego zespołu najmniejszego problemu. Wspólnie z nami przetłumacz z hiszpańskiego na polski dowolny tekst techniczny.

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego

Tłumaczenia dokumentów urzędowych wymagają potwierdzenia pieczęcią tłumacza posiadającego uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego z Biura Tłumaczeń Advance wykonuje m.in. tłumaczenie dokumentów USC, umów kupna-sprzedaży, umów o pracę czy cywilnoprawnych, aktów notarialnych, świadectw szkolnych, dyplomów ukończenia uczelni i dokumentów osobistych (dowody, prawa jazdy, paszporty). Tłumacz przysięgły hiszpańskiego przekłada dokumenty papierowe oraz elektroniczne (potwierdzone podpisem kwalifikowanym).

Tłumaczenia ustne – hiszpański

Realizujemy również tłumaczenia ustne na hiszpański. Doświadczony tłumacz z języka hiszpańskiego na polski zadba o precyzyjne przełożenie wystąpień. Obsługujemy wydarzenia naukowe i biznesowe. Nasz tłumacz języka hiszpańskiego może wziąć udział w konferencji, szkoleniu, evencie, negocjacjach handlowych oraz wielu innych spotkaniach. Polecamy sprawne tłumaczenie hiszpańskiego na polski i odwrotnie w różnych formach (tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne, szeptane, konferencyjne, a vista). Każdy tłumacz po hiszpańsku wyróżnia się doskonałą znajomością języka, odpornością na stres i umiejętnością szybkiej reakcji niezbędną podczas tłumaczeń na żywo.

Tłumaczenia online – hiszpański

Chcesz przetłumaczyć na hiszpański teksty bez wychodzenia z domu lub biura? Polecamy tłumaczenie hiszpańskiego na polski online. Zapraszamy do skorzystania z naszego elektronicznego systemu zamówień, który dostępny jest 24 h/dobę.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Biuro tłumaczeń hiszpański – dlaczego warto nam zaufać?

Interesuje Cię sprawdzone i rzetelne biuro tłumaczeń? Hiszpański stanowi jedną z naszych podstawowych usług.

Tłumaczenia hiszpańskiego wspólnie z nami są cenione przez wielu stałych Klientów, ponieważ:

 • zapewniamy wysoką merytorykę tłumaczeń – każde tłumaczenie z hiszpańskiego na polski lub z polskiego na hiszpański jest przekazywane specjaliście w danej dziedzinie,
 • nie naliczamy opłat za specjalistyczne słownictwo – techniczne i specjalistyczne tłumaczenia hiszpańskiego stanowią naszą podstawową usługę,
 • gwarantujemy 100% poufności danych,
 • podajemy ostateczne koszty tłumaczenia na hiszpański lub polski przed przystąpieniem do pracy.
Mariola Markowiak
Mariola Markowiak
2023-09-07
Bardzo rzetelnie i szybko wykonana usługa. Polecam tą firmę 🙂
jozef holazagtg756556
jozef holazagtg756556
2023-09-01
super super super .wszystko poszlo szybko i sprawne. POLECAM MOCNO
Artur Swierczek
Artur Swierczek
2023-08-07
Bardzo dobre Biuro Tłumaczeń. Wracam do niego regularnie. Pani Ola jest zawsze super pomocna. Generalnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Mam nadzieję, że Panie z Biura myślą podobnie o mnie....
Ewa Piszczorowicz
Ewa Piszczorowicz
2023-07-26
błyskawicznie, dobrze i w świetnej cenie! polecam
Lena
Lena
2023-07-04
Polecam biuro tłumaczeń za miłą obsługę, szybką realizację i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko na 5! Wrócę z tłumaczeniami na pewno!
Anna Kiwior
Anna Kiwior
2023-07-03
Zdecydowanie polecam Biuro Tlumaczen Advance. Bardzo profesjonalne i mile podejscie do klienta, szybka wycena i realizacja uslugi. Jestem bardzo zadowolona i napewno skorzystam jeszcze z ofert tej firmy.
Ewelina Sarna
Ewelina Sarna
2023-06-27
Zdecydowanie polecam biuro Advance ! Korzystam z ich usług zarówno na potrzeby firmy jak i prywatnie. Miła i profesjonalna obsługa, szybkie tłumaczenia. Polecam !!
Bartek Prychodko
Bartek Prychodko
2023-06-15
Pełen profesjonalizm. Szybka i rzetelna realizacja zleceń. Polecam w 100%.

Języki, w których tłumaczymy z i na język hiszpański

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język hiszpański

Oddziały biura tłumaczeń języka hiszpańskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka hiszpańskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język hiszpański - cennik

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia hiszpański – tłumacz języka hiszpańskiego. są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe hiszpański – cennik

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia
z języka hiszpańskiego na język polski od 26 zł
z języka polskiego na język hiszpański od 32 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) hiszpański – cennik

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia
z języka hiszpańskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język hiszpański od 45 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 80 zł

Tłumaczenia ustne hiszpański – cennik

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia
z języka hiszpańskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język hiszpański od 143 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy
Tłumacz przysięgły w Krakowie. Kiedy jest niezbędny i jak go znaleźć?

13 września, 2023 Advance MK

Tłumacz przysięgły w Krakowie. Kiedy jest niezbędny i jak go znaleźć?

W dobie cyfryzacji i międzynarodowej współpracy, usługi tłumacza przysięgłego stają się coraz bardziej [...]
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepszego tłumacza przysięgłego niemieckiego we Wrocławiu.

7 września, 2023 Advance MK

Jak wybrać najlepszego tłumacza przysięgłego niemieckiego we Wrocławiu.

Tłumaczenia przysięgłe odgrywają kluczową rolę w wielu dziedzinach – od formalnych procedur prawnych po [...]
Czytaj więcej