1. Start
 2. /
 3. Języki
 4. /
 5. Tłumaczenia hiszpański

Tłumacz języka hiszpańskiego - szybkie i profesjonalne tłumaczenia na hiszpański

Tłumaczenia hiszpańsko-polskie oraz polsko-hiszpańskie w biurze tłumaczeń Advance wyróżniają się najwyższą jakością oraz krótkim terminem realizacji. Współpracujemy z wieloma tłumaczami hiszpańskimi, dzięki czemu dla Twojego projektu wybierzemy najlepszego specjalistę. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla wielu branż – od branży rozrywkowej, przez branżę finansową po gałęzie przemysłu lekkiego i ciężkiego, również zbrojeniowego. Dysponując dużym doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną w danym obszarze, możemy przygotować dla Ciebie tłumaczenia dla sądu, urzędu i innego rodzaju tłumaczenia, niezbędne dla rozwoju Twojej firmy. Wykonujemy także tłumaczenia hiszpańsko-polskie dla instytucji oraz osób prywatnych.

Zobacz jak oceniają nas klienci
4.8/5 - (67 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka hiszpańskiego?

 • Wycena już w 35 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 30 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń hiszpańskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka hiszpańskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 93 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 200 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka hiszpańskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka hiszpańskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka hiszpańskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka hiszpańskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych
ISO 27001
ISO 17100
ISO 9001

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański. Jesteśmy biurem tłumaczeń Advance zlecenia realizujemy także online dla Klientów z całego kraju oraz spoza jego granic. W naszym zespole znaleźli się starannie dobrani tłumacze, którzy łączą najwyższe kompetencje językowe z wiedzą kierunkową. Każdy nasz tłumacz hiszpańskiego na polski posiada własną specjalizację, a teksty przydzielane są osobom, które są ekspertami w swojej dziedzinie. To pozwala nam dostarczać rzetelne i merytoryczne tłumaczenia wiernie odzwierciedlające oryginał.

Realizujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia hiszpańskiego – zarówno tekstów ogólnych jak i technicznych, medycznych oraz innych zawierających specjalistyczną terminologię. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy oraz instytucje, które interesuje staranne tłumaczenie z hiszpańskiego na polski dokumentów lub potrzebują wsparcia doświadczonego tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów lub innych wydarzeń.

Tłumaczenia hiszpański – jakie tłumaczenia obejmuje nasza oferta?

Oferujemy wiele rodzajów tłumaczeń dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji:

 • tłumaczenia zwykłe z i na język hiszpański,
 • tłumaczenia specjalistyczne z języka polskiego na hiszpański oraz z hiszpańskiego na polski,
 • tłumaczenia przysięgłe języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia hiszpańskie techniczne,
 • tłumaczenia polsko-hiszpańskie i hiszpańsko-polskie dla firm,
 • tłumaczenia na język hiszpański oraz z języka hiszpańskiego artykułów naukowych,
 • tłumaczenia artykułów prasowych z oraz na język hiszpański,
 • tłumaczenia ustne języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia hiszpańskie instrukcji obsługi,
 • tłumaczenia z hiszpańskiego na inne języki obce oraz w odwrotnej konfiguracji.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumacz: hiszpański polski – kiedy możesz potrzebować naszej pomocy?

Tłumaczenia hiszpański stają się coraz bardziej popularne. Język hiszpański wywodzi się z łaciny, bazuje także na dialekcie kastylijskim. Obecnie jest to trzeci najczęściej używany język świata, którym posługuje się około 650 mln osób. Jako język urzędowy obowiązuje nie tylko w Hiszpanii, ale także w licznych krajach południowoamerykańskich oraz afrykańskich (m.in. w Argentynie, Chile, Boliwii, Paragwaju, Hondurasie i Gwinei Równikowej). Jest językiem urzędowym ONZ oraz Unii Afrykańskiej, używany jest w kontaktach biznesowych, dyplomatycznych, kulturalnych oraz rozrywkowych.

Wiele polskich firm nawiązało współpracę z hiszpańskimi dostawcami surowców oraz odbiorcami towarów. Tłumaczenia hiszpański-polski są niezbędne dla sprawnej wymiany handlowej. Nasz doświadczony tłumacz języka hiszpańskiego na polski i z polskiego na hiszpański często bierze udział w negocjacjach handlowych i biznesowych oraz innych spotkaniach z kontrahentami hiszpańskojęzycznymi.

Tłumaczenie języka hiszpańskiego na polski i polskiego na hiszpański może być potrzebne m.in., gdy:

 • chcesz rozpocząć pracę stałą lub sezonową w krajach hiszpańskojęzycznych,
 • planujesz podjęcie studiów w Hiszpanii,
 • chcesz nawiązać współpracę biznesową z firmami z Hiszpanii,
 • planujesz eksport swoich wyrobów na rynek hiszpański,
 • chcesz stworzyć hiszpańskojęzyczną wersję firmowej strony lub witryny sklepu online,
 • organizujesz konferencję, szkolenie, sympozjum lub inne wydarzenie z udziałem osób z Hiszpanii.

Tłumaczenia hiszpański polski – zwykłe i specjalistyczne

Dostarczamy pisemne tłumaczenia w parze językowej hiszpański-polski z wielu różnych dziedzin. Nasz doświadczony tłumacz języka hiszpańskiego online może przełożyć zarówno teksty ogólne, jak i bardziej specjalistyczne, zawierające typowo branżowe czy naukowe słownictwo. Zespół Biura Tłumaczeń Advance to szerokie grono tłumaczy o różnych specjalizacjach, którzy doskonale znają słownictwo, gramatykę i strukturę języka hiszpańskiego oraz kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Dla naszych Klientów możemy wykonać tłumaczenie z hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański tekstów zwykłych lub specjalistycznych. Do dyspozycji Klientów biura tłumaczeń pozostaje również tłumacz hiszpańsko angielski.

Tłumacz języka hiszpańskiego z Biura Tłumaczeń Advance wykonuje rzetelne tłumaczenia tekstów i publikacji z zakresu wielu dziedzin:

 • ekonomia i finanse – tłumaczenia hiszpańskie sprawozdań finansowych, audytów finansowych, faktur, rachunków, raportów i wszelkiej dokumentacji księgowej;
 • marketing i reklama – tłumaczenia na hiszpański lub polski haseł i spotów reklamowych, ulotek, broszur, katalogów, ofert handlowych, artykułów prasowych, stron internetowych i innych publikacji wymagających dużej dawki kreatywności;
 • nauki przyrodnicze, humanistyczne, ścisłe – tłumaczenie z polskiego na hiszpański monografii, artykułów do czasopism naukowych, recenzji i krytyk, polemik, wyników badań, raportów oraz innych prac, które wymagają od tłumacza wysokospecjalistycznej wiedzy;
 • medycyna – tłumaczenie hiszpańsko-polskie dokumentacji szpitalnej, wyników badań, recept, zaleceń lekarskich, naukowych publikacji medycznych, instrukcji obsługi sprzętów medycznych i innych tekstów zawierających terminologię medyczną;
 • farmacja – tłumaczenie na hiszpański lub polski ulotek i opakowań leków oraz dokumentacji rejestracyjnej leków;
 • prawo – tłumaczenie polsko-hiszpańskie umów notarialnych, testamentów, wyroków i orzeczeń sądowych, pism procesowych, aktów prawnych, statutów i aktów założycielskich spółek prawa handlowego oraz innej dokumentacji prawniczej, sądowej lub notarialnej;
 • informatyka – tłumaczenia z hiszpańskiego na polski oprogramowania komputerowego, instrukcji obsługi sprzętu IT oraz innych tekstów wymagających znajomości słownictwa z sektora IT.

Techniczne tłumaczenie hiszpański i polski

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalistycznych i technicznych, które szybko, sprawnie oraz precyzyjnie wykonuje tłumaczenie tekstów zawierających specjalistyczne słownictwo z zakresu budownictwa, mechaniki, elektroniki, elektryki, informatyki i innych dziedzin technicznych. Interesują Cię merytoryczne tłumaczenia techniczne? Hiszpański i znajomość podstaw językowych nie wystarczy. Niezbędna jest branżowa wiedza i poznanie specyficznej terminologii.

Nasz tłumacz języka hiszpańskiego wykona tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanej dokumentacji technicznej bez naliczania dodatkowych opłat. Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu instrukcji obsługi maszyn i urządzeń (m.in. sprzętu AGD czy RTV oraz maszyn przemysłowych), katalogów technicznych, procedur postępowania dla zakładów pracy. Przejrzyste i zrozumiałe tłumaczenia na hiszpański lub z hiszpańskiego na polski dokumentacji patentowej lub innych tekstów technicznych nie stanowi dla naszego zespołu najmniejszego problemu. Wspólnie z nami przetłumacz z hiszpańskiego na polski dowolny tekst techniczny.

Przysięgłe tłumaczenia na hiszpański

Tłumaczenia dokumentów urzędowych wymagają potwierdzenia pieczęcią tłumacza posiadającego uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego z Biura Tłumaczeń Advance wykonuje m.in. tłumaczenie dokumentów USC, umów kupna-sprzedaży, umów o pracę czy cywilnoprawnych, aktów notarialnych, świadectw szkolnych, dyplomów ukończenia uczelni i dokumentów osobistych (dowody, prawa jazdy, paszporty). Tłumacz przysięgły hiszpańskiego przekłada dokumenty papierowe oraz elektroniczne (potwierdzone podpisem kwalifikowanym).

Ustne tłumaczenie języka hiszpańskiego

Realizujemy również tłumaczenia ustne na hiszpański. Doświadczony tłumacz z języka hiszpańskiego na polski zadba o precyzyjne przełożenie wystąpień. Obsługujemy wydarzenia naukowe i biznesowe. Nasz tłumacz języka hiszpańskiego może wziąć udział w konferencji, szkoleniu, evencie, negocjacjach handlowych oraz wielu innych spotkaniach. Polecamy sprawne tłumaczenie hiszpańskiego na polski i odwrotnie w różnych formach (tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne, szeptane, konferencyjne, a vista). Każdy tłumacz po hiszpańsku wyróżnia się doskonałą znajomością języka, odpornością na stres i umiejętnością szybkiej reakcji niezbędną podczas tłumaczeń na żywo.

Tłumaczenia hiszpański-polski – online

Chcesz przetłumaczyć na hiszpański teksty bez wychodzenia z domu lub biura? Polecamy tłumaczenia online hiszpańskiego na polski. Zapraszamy do skorzystania z naszego elektronicznego systemu zamówień, który dostępny jest 24h/dobę.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumaczenia hiszpański – dlaczego warto nam zaufać?

Interesuje Cię sprawdzone i rzetelne biuro tłumaczeń? Tłumaczenie języka hiszpańskiego stanowi jedną z naszych podstawowych usług.

Tłumaczenia hiszpańskiego wspólnie z nami są cenione przez wielu stałych Klientów, ponieważ:

 • zapewniamy wysoką merytorykę tłumaczeń – każde tłumaczenie z hiszpańskiego na polski lub z polskiego na hiszpański jest przekazywane specjaliście w danej dziedzinie;
 • nie naliczamy opłat za specjalistyczne słownictwo – techniczne i specjalistyczne tłumaczenia hiszpańskiego stanowią naszą podstawową usługę;
 • gwarantujemy 100% poufności danych;
 • podajemy ostateczne koszty tłumaczenia na hiszpański lub polski przed przystąpieniem do pracy.

Oferujemy też tłumaczenia na inne języki, np.: tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia włoski, tłumaczenia angielski, tłumaczenia francuskiego.

Mariola Markowiak
Mariola Markowiak
2023-09-07
Bardzo rzetelnie i szybko wykonana usługa. Polecam tą firmę :)
jozef holazagtg756556
jozef holazagtg756556
2023-09-01
super super super .wszystko poszlo szybko i sprawne. POLECAM MOCNO
Artur Swierczek
Artur Swierczek
2023-08-07
Bardzo dobre Biuro Tłumaczeń. Wracam do niego regularnie. Pani Ola jest zawsze super pomocna. Generalnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Mam nadzieję, że Panie z Biura myślą podobnie o mnie....
Ewa Piszczorowicz
Ewa Piszczorowicz
2023-07-26
błyskawicznie, dobrze i w świetnej cenie! polecam
Lena
Lena
2023-07-04
Polecam biuro tłumaczeń za miłą obsługę, szybką realizację i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko na 5! Wrócę z tłumaczeniami na pewno!
Anna Kiwior
Anna Kiwior
2023-07-03
Zdecydowanie polecam Biuro Tlumaczen Advance. Bardzo profesjonalne i mile podejscie do klienta, szybka wycena i realizacja uslugi. Jestem bardzo zadowolona i napewno skorzystam jeszcze z ofert tej firmy.
Ewelina Sarna
Ewelina Sarna
2023-06-27
Zdecydowanie polecam biuro Advance ! Korzystam z ich usług zarówno na potrzeby firmy jak i prywatnie. Miła i profesjonalna obsługa, szybkie tłumaczenia. Polecam !!
Bartek Prychodko
Bartek Prychodko
2023-06-15
Pełen profesjonalizm. Szybka i rzetelna realizacja zleceń. Polecam w 100%.

Języki, w których tłumaczymy z i na język hiszpański

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język hiszpański

Oddziały biura tłumaczeń języka hiszpańskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka hiszpańskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język hiszpański - cennik od

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia hiszpański – tłumacz języka hiszpańskiego. są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe hiszpański – cennik od

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka hiszpańskiego na język polski od 49 zł
z języka polskiego na język hiszpański od 70 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) hiszpański – cennik od

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka hiszpańskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język hiszpański od 45 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 80 zł

Tłumaczenia ustne hiszpański – cennik od

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka hiszpańskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język hiszpański od 143 zł
z języka hiszpańskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język hiszpański od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy

3 kwietnia, 2024 Advance MK

Profesjonalne tłumaczenia sprawozdania niezależnego biegłego rewidenta z badania.

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie finansów i audytu, dokładność i wiarygodność przekładów [...]
Czytaj więcej

2 kwietnia, 2024 Advance MK

Jak wybrać najlepsze biuro tłumaczeń – poradnik krok po kroku

Biuro tłumaczeń pełni kluczową rolę w komunikacji międzynarodowej firm i instytucji. W procesie wyboru [...]
Czytaj więcej