Biuro tłumaczeń Katowice

Internetowe biuro tłumaczeń Katowice - oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeniowe online. Realizujemy tłumaczenia angielskie, niemieckie, ukraińskie, tłumaczenia z wszystkich innych języków świata oraz tłumaczenia bezpośrednio z języka obcego na dowolny inny język obcy. Zapewniamy dokładne tłumaczenia instrukcji obsługi, dokumentów, umów handlowych, umów kupna-sprzedaży, sprawozdań, kart charakterystyki, certyfikatów, stron www, aktów, zaświadczeń, oraz wielu innych rodzajów tekstów. Specjalizacją biura Advance (oddział Katowice) są tłumaczenia specjalistyczne i techniczne z wielu branż. Nasi doświadczeni tłumacze wykonują tłumaczenia przysięgłe, pisemne, ustne oraz szybkie tłumaczenia online.

Zobacz jak oceniają nas klienci
4.8/5 - (95 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń w Katowicach?

 • Wycena już w 25 min – nasze biuro wykona bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 26 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe w Katowicach nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 87 500 tłumaczeń – wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 250 tłumaczy – biuro zapewnia terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Biuro przyjmuje zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi przez biuro tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń w Katowicach przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń w Katowicach przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Advance to biuro tłumaczeń w Katowicach oferujące staranne przekłady pisemne oraz ustne. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na języki obce oraz w odwrotnej konfiguracji na zlecenie przedsiębiorców, instytucji i osób prywatnych. Pisemne tłumaczenia w Katowicach nasi klienci mogą dostarczyć do wykonania online – dzięki temu zyskują szybkie i merytoryczne translacje tekstów bez wychodzenia z domu lub biura. Nasi tłumacze zajmują się także obsługą konferencji, szkoleń, eventów, rozmów handlowych oraz innych wydarzeń, w których potrzebny jest dobry tłumacz ustny. Atutem agencji jest rozbudowany zespół tłumaczy wielu języków, którzy są specjalistami w różnych branżach. Dzięki temu sprawnie wykonujemy nie tylko przekłady zwykłe, ale także medyczne, farmaceutyczne, prawne czy techniczne. Sprawdź nasze specjalności i zleć rzetelne tłumaczenie dopasowane do swoich potrzeb.

Biuro tłumaczeń Katowice i Śląsk – tłumaczenia pisemne i ustne

Wykonujemy ustne tłumaczenia w Katowicach i na całym Śląsku z dojazdem do klienta. Posiadamy doświadczenie w obsłudze wydarzeń biznesowych, rozrywkowych czy kulturalnych zakrojonych na mniejszą bądź większą skalę. Nasi tłumacze wyróżniają się wysoką komunikatywnością, doskonałą znajomością języka obcego oraz odpornością na stres, co pozwala im poradzić sobie nawet podczas nieprzewidzianych sytuacji. Polecamy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, a vista oraz szeptane.

Kolejną część oferty naszego biura tłumaczeń na Śląsku są przekłady pisemne. Dbamy o poprawność językową i merytoryczną wykonywanych translacji oraz dopasowanie języka do konkretnej grupy odbiorców. Tłumacze współpracujący z Advance to starannie dobrani specjaliści, którzy posiadają certyfikaty językowe oraz różne kierunki wykształcenia. Nie tylko perfekcyjnie znają oni zawiłości słownictwa i gramatyki danego języka, ale także mentalność mieszkańców wybranego kraju, jego historię i cały kontekst kulturowy.

Tłumaczenia Katowice i cały Śląsk – zwykłe oraz specjalistyczne

Obok przekładów standardowych tekstów (korespondencja prywatna i biznesowa, teksty na strony internetowe, artykuły, literatura) wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia branżowe. Jedną z naszych specjalności są translacje techniczne. W zespole posiadamy doświadczonych tłumaczy różnych języków, którzy na co dzień przekładają m.in. katalogi techniczne, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, dokumentację samochodową, instrukcje BHP i PPOŻ. Oferujemy również tłumaczenia tekstów z wielu innych branż wymagających znajomości specjalistycznych terminów używanych w wąskiej grupie ekspertów.

Tłumaczenia Śląsk – jakie teksty tłumaczymy?

Nasze biuro tłumaczeń ze Śląska podejmuje się specjalistycznych tłumaczeń tekstów z zakresu:

 • marketingu i reklamy – tłumaczenia tekstów wymagających kreatywności i dopasowania do mentalności obcojęzycznych odbiorców (m.in. ulotki, katalogi branżowe, spoty i hasła reklamowe, teksty do Social Mediów, teksty na strony internetowe, artykuły sponsorowane),
 • ekonomii i finansów – tłumaczenia dokumentacji kadrowo-płacowej (faktury, rachunki, listy płac, rozliczenia, raporty spółek) oraz dokumentów bankowych,
 • HR – tłumaczenia ogłoszeń o pracę oraz dokumentacji potrzebnej w procesie aplikacyjnym (CV, listy motywacyjne itp.),
 • medycyny i farmacji – tłumaczenia dokumentacji medycznej (historie chorób, zalecenia lekarskie, wyniki badań, karty szpitalne itp.), ulotek leków i dokumentacji potrzebnej do rejestracji leków na rynkach zagranicznych,
 • informatyki – tłumaczenia dokumentów i tekstów zawierających specjalistyczne słownictwo z zakresu IT (instrukcje obsługi sprzętu komputerowego i mobilnego, komendy do projektowanego oprogramowania czy aplikacji),
 • prawa – tłumaczenia dokumentów sądowych (wyroki, orzeczenia, pozwy), artykułów prasowych i naukowych z zakresu prawa, ustaw, aktów notarialnych, umów,
 • nauki – nasi tłumacze specjalizują się w naukach technicznych, humanistycznych oraz przyrodniczych.

Tłumacze Katowice – tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych

W naszym biurze tłumaczeń ze Śląska można zlecić tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych. Wykonujemy m.in. przekłady aktów notarialnych, umów, dokumentów sądowych, aktów stanu cywilnego (akty urodzenia, ślubu, zgonu), świadectw, dyplomów i certyfikatów ukończonych kursów, dokumentów tożsamości.

Języki, w których tłumaczy nasze biuro w Katowicach

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia

Rodzaje oferowanych tłumaczeń w biurze w Katowicach

Inne oddziały biura tłumaczeń

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy
Tłumaczenia dla przemysłu maszynowego. Jak zrozumieć specyfikę języka technicznego?

2 czerwca, 2023 Advance MK

Tłumaczenia dla przemysłu maszynowego. Jak zrozumieć specyfikę języka technicznego?

Rozwój przemysłu maszynowego, czy to na poziomie krajowym, czy międzynarodowym, wymaga skutecznego komunikowania [...]
Czytaj więcej
Tłumaczenie angielskie w farmacji. Dlaczego jest tak ważne?

2 czerwca, 2023 Advance MK

Tłumaczenie angielskie w farmacji. Dlaczego jest tak ważne?

Wprowadzenie. Tłumaczenie angielskie w farmacji to obszar, który zasługuje na szczególną uwagę. Język angielski, [...]
Czytaj więcej