%htitle%

Tłumaczenia holenderski (niderlandzki) - tłumacz języka niderlandzkiego

Szukasz doświadczonego tłumacza holenderskiego? Potrzebujesz specjalistycznych tłumaczeń niderlandzkiego? Zgłoś się do nas! Po bezpłatnej wycenie zlecenia przeanalizujemy nadesłany do nas materiał i na podstawie tej analizy wybierzemy najlepszego tłumacza holenderskiego, który ma największe doświadczenie w wybranych tłumaczeń. W naszym biurze tłumaczeń pracują tłumacze holenderscy, którzy wykonują najbardziej wymagające tłumaczenia branżowe – wykonujemy tłumaczenia holenderskiego dla przemysłu ciężkiego i lekkiego, dla firm produkcyjnych, dla branży rozrywkowej i dla wielu innych branż. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz jak oceniają nas klienci
4.9/5 - (71 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka holenderskiego?

 • Wycena nawet w 20 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 30 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń holenderskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka holenderskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 93 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 200 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka holenderskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka holenderskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka holenderskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka holenderskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych
4.9/5 - (71 votes)

W Biurze Tłumaczeń Advance można zamówić tłumaczenie holendersko polskie. Język niderlandzki tłumaczymy również na angielski oraz inne języki europejskie i światowe. Tłumacz polsko niderlandzki i holendorko polski wykonuje tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe na zlecenie osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Nasz tłumacz holenderski zadba o poprawność translacji, styl tekstu oraz dopasowanie go do kontekstu kulturowego. Współpracujemy z szerokim gronem ekspertów, którzy posiadają wiedzę i kwalifikacje z wielu różnych branż. Dostarczamy tłumaczenie holenderskie na polski lub w odwrotnej konfiguracji, które jest precyzyjne, nie zawiera żadnych błędów językowych czy merytorycznych. Doświadczony tłumacz niderlandzki (tłumacz flamandzko polski) może przygotować tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne. Sprawdź dokładny zakres oferty firmy Advance i skorzystaj z pomocy doświadczonych tłumaczy niderlandzkiego.

Biuro tłumaczeń Advance jest godnym zaufania partnerem biznesowym, co chętnie potwierdzimy w praktyce.

ISO 27001
ISO 17100
ISO 9001

Tłumaczenia holenderski – poznaj zakres naszej oferty

Biuro tłumaczeń Advance oferuje szybkie i rzetelne:

 • tłumaczenia ustne z holenderskiego na polski lub polskiego na holenderski,
 • tłumaczenia pisemne języka holenderskiego,
 • tłumaczenia zwykłe w parze językowej polski-holenderski,
 • tłumaczenia specjalistyczne z oraz na język holenderski (prawo, finanse i bankowość, ekonomia, HR, medycyna, farmacja, informatyka),
 • tłumaczenia na holenderski lub polski tekstów naukowych,
 • tłumaczenia na holenderski lub polski artykułów prasowych,
 • tłumaczenia polsko-holenderskie i holendersko-polskie dla firm,
 • tłumaczenia uwierzytelnione na język polski lub holenderski,
 • tłumaczenia techniczne języka holenderskiego,
 • tłumaczenia holenderskie instrukcji obsługi,
 • tłumaczenia z holenderskiego na inne języki obce oraz z innych języków obcych na holenderski.

Tłumacz niderlandzki – kiedy możesz potrzebować naszych usług?

Język niderlandzki (flamandzki, holenderski) należy do rodziny języków indoeuropejskich i grupy języków germańskich. Ma status języka urzędowego w Holandii i Belgii (Bruksela i flamandzka część kraju). Na świecie językiem Nederlands posługuje się około 27 mln osób. Obowiązuje on także m.in. w Surinamie oraz na pięciu wyspach karaibskich zależnych od Holandii (Aruba, Bonaire, Curaçao, Saba, Sint Eustatius i Sint Maarten). Holenderski jest jednym z oficjalnych języków UE, Unii Narodów Południowoamerykańskich oraz Karaibskiej Wspólnoty i Wspólnego Rynku (CARICOM). Zasady pisowni regulowane są przez Unię Języka Niderlandzkiego, którą Holandia powołała w 1980 roku.

Tłumaczenia z polskiego na holenderski i z holenderskiego na polski mogą być potrzebne m.in., gdy:

 • poszukujesz stałej lub sezonowej pracy w Holandii czy Belgii i chcesz przygotować dokumenty aplikacyjne,
 • podejmujesz zatrudnienie w krajach Beneluksu i potrzebujesz tłumacza przysięgłego, który przełoży i opatrzy pieczęcią Twoje dyplomy, świadectwa ukończenia szkoły, certyfikaty czy świadectwa pracy,
 • planujesz studiować w Holandii lub Belgii,
 • potrzebne są Ci referencje dla zagranicznego pracodawcy,
 • dopełniasz formalności w holenderskich lub belgijskich urzędach i potrzebujesz dokumentów z pieczęcią tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego,
 • chcesz nawiązać współpracę biznesową z dostawcami lub odbiorcami z krajów Beneluksu (zarówno Polska, jak i Holandia należą do UE, dlatego import oraz eksport nie wymagają skomplikowanych formalności),
 • tworzysz wersję swojej firmowej strony w języku niderlandzkim,
 • organizujesz konferencję lub inne wydarzenia z udziałem gości z Holandii lub Belgii i potrzebujesz osoby, która doskonale zna język niderlandzki.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumaczenia z holenderskiego – zwykłe i specjalistyczne

W ofercie posiadamy tłumaczenia holendersko polskie dla wielu różnych branż. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, które chcą nawiązać pojedynczą lub stałą współpracę. Każdy nasz tłumacz języka holenderskiego na polski to specjalista, który doskonale opanował zasady językowe oraz zna kulturę i specyficzną mentalność panującą w społeczeństwie krajów Beneluksu. Dzięki temu nie tylko zapewniamy perfekcyjne przetłumaczenie tekstu źródłowego, ale i dopasowujemy styl do oczekiwań odbiorców.

Tłumaczymy teksty zwykłe, które zawierają podstawowe słownictwo (korespondencja, artykuły na strony internetowe, teksty marketingowe). Wykonujemy również specjalistyczne tłumaczenie z niderlandzkiego na polski tekstów zawierających terminologię branżową znaną wąskiemu gronu ekspertów.

Tłumaczenia polski holenderski – jakie branże obsługujemy najczęściej?

Szerokie grono współpracowników pozwala nam zrealizować praktycznie każde tłumaczenie z języka holenderskiego na polski. Nasz doświadczony niderlandzki tłumacz może przetłumaczyć teksty z zakresu:

 • finansów i ekonomii – tłumaczenie polsko holenderskie raportów, analiz, sprawozdań finansowych, rachunków, faktur, dokumentów księgowych, umów kredytowych oraz innych tekstów zawierających terminy ekonomiczne,
 • HR – tłumaczenie z języka holenderskiego na polski wszystkich dokumentów potrzebnych na potrzeby rekrutacji. Tłumacz holenderskiego z naszego biura tłumaczeń może przełożyć treść CV i listów motywacyjnych, świadectw pracy, ogłoszeń rekrutacyjnych, ankiet dla kandydatów oraz innej dokumentacji z zakresu HR,
 • marketingu i reklamy – są to kreatywne przekazy wymagające plastyczności języka, poszukiwania synonimów, znajomości holenderskiej kultury. Tłumacz z polskiego na holenderski musi potrafić dopasować styl wypowiedzi do odbiorców i przeznaczenia konkretnego tekstu. Wykonujemy tłumaczenie z polskiego na holenderski spotów radiowych i telewizyjnych, napisów do filmów (dubbing), haseł reklamowych, tekstów do firmowych Social Mediów, ofert handlowych, ulotek, katalogów i innych treści o charakterze promocyjnym,
 • prawa – tłumaczenie dokumentów holenderskich, które zawierają terminologię prawną i prawniczą. Tłumacz niderlandzki może przełożyć orzeczenia i wyroki sądowe, pozwy, pisma procesowe, umowy notarialne, statuty i akty założycielskie spółek, testamenty,
 • informatyki – tłumaczenie holendersko polskie instrukcji obsługi komputerów i innego sprzętu, oprogramowania czy systemów komputerowych. Doświadczony tłumacz holenderskiego doskonale zna specyficzną terminologię stosowaną w branży IT,
 • medycyny i farmacji – tłumacz niderlandzki na polski (tłumacz nl pl) tłumaczy instrukcje obsługi sprzętu medycznego, historie leczenia, opisy chorób, artykuły medyczne, ulotki leków, dokumenty potrzebne do rejestracji leków oraz inne teksty zawierające terminologię medyczną,
 • nauki – tłumaczenia holendersko polskie artykułów naukowych, recenzji, krytyk, polemik, wniosków o granty oraz innych tekstów z zakresu nauk humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych lub technicznych.

Tłumacz holenderski polski – tłumaczenia techniczne

Działamy jako biuro tłumaczeń specjalistycznych i technicznych. Współpracujemy z gronem ekspertów, którzy przygotowują tłumaczenia z polskiego na holenderski skomplikowanych tekstów zawierających terminy charakterystyczne dla branży technicznej, których nie zawiera tradycyjny słownik flamandzko polski online. Z najwyższą precyzją tłumaczymy parametry techniczne, tabele, wykresy i inną dokumentację.

Doświadczony tłumacz języka holenderskiego na polski z biura tłumaczeń Advance może wykonać np.:

 • tłumaczenie z języka holenderskiego na polski i w odwrotnej konfiguracji instrukcji obsługi maszyn, sprzętu elektronicznego, urządzeń AGD, zabawek czy gier,
 • tłumaczenie holendersko polskie katalogów technicznych,
 • tłumaczenie z niderlandzkiego na polski procedur postępowania i instrukcji BHP,
 • tłumaczenie z polskiego na holenderski materiałów szkoleniowych

Tłumacz przysięgły holenderskiego (niderlandzkiego)

Tłumacz przysięgły języka holenderskiego to osoba posiadająca uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wpisana na oficjalną listę. Biuro Tłumaczeń Advance współpracuje z gronem specjalistów wykonujących tłumaczenia przysięgłe z polskiego na niderlandzki oraz tłumaczenie dokumentów z holenderskiego na polski. Zlecenia realizujemy z dbałością o obowiązujące w poszczególnych krajach normy, formalne układy dokumentów oraz precyzyjne odzwierciedlenie tekstu źródłowego. Wykonujemy tłumaczenie holenderskie świadectw szkolnych i dyplomów ukończenia uczelni, certyfikatów, dokumentów tożsamości (dowody osobiste, prawa jazdy). Nasz tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego (tłumacz przysięgły holenderski i belgijski) często tłumaczy również akty notarialne (testamenty, darowizny, umowy kupna-sprzedaży, umowy dzierżawy), orzeczenia i wyroki sądowe, zaświadczenia urzędowe, dokumenty stanu cywilnego (odpisy aktów urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu) oraz inne dokumenty urzędowe.

Gotowe tłumaczenia polsko holenderskie można odebrać w naszych oddziałach lub zamówić ich dostarczenie pod wskazany adres przesyłką pocztową czy kurierską. Tłumacz przysięgły z holenderskiego na polski tłumaczenie elektroniczne może również opatrzyć podpisem kwalifikowanym. Nie każdy urząd honoruje jednak pliki online, dlatego zawsze warto to wcześniej sprawdzić.

Tłumacz języka niderlandzkiego – online

Cenisz sobie oszczędność czasu i wygodę? Tłumacz holenderski online to doskonałe rozwiązanie. Nasze biuro tłumaczeń może wykonać tłumaczenie z holenderskiego na polski online. Wystarczy, że skorzystasz z systemu dostępnego na stronie firmy i dostarczysz pliki do tłumaczenia. Zostanie do nich przydzielony wybrany tłumacz polsko holenderski online, a gotowe dzieło dostarczymy prosto na Twoją skrzynkę pocztową.

Tłumacz holenderski polski – tłumaczenie ustne

Tłumacz polsko niderlandzki z naszego biura tłumaczeń zajmuje się również tłumaczeniem ustnym. Obsługujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, eventy, sympozja oraz wiele innych wydarzeń firmowych czy kulturalnych, podczas których niezbędna jest pomoc osoby perfekcyjnie mówiącej po holendersku. Tłumacz j holenderskiego reprezentujący nasze biuro tłumaczeń to komunikatywna osoba, która doskonale mówi po holendersku, potrafi pracować pod presją czasu i szybko poradzi sobie nawet z nieprzewidzianymi sytuacjami. Wykonujemy tłumaczenia holendersko polskie symultaniczne, konsekutywne, szeptane, a vista oraz konferencyjne, dopasowując ich rodzaj do zapotrzebowania Klienta.

Biuro tłumaczeń języka holenderskiego – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy biurem tłumaczeń technicznych i specjalistycznych, które wykona każde tłumaczenie z holenderskiego na polski – pisemne (zwykłe, przysięgłe) lub ustne. Zespół to specjaliści przechodzący rekrutację wewnętrzną opartą o własne procedury, które mają na celu wyłonić najlepszych ekspertów biegle mówiących po holendersku. Tłumacz niderlandzki z naszego zespołu każdą translację wykonuje z najwyższą starannością.

Zapewniamy:

 • konkurencyjne stawki za tłumaczenie holenderskiego na polski lub w odwrotnej parze językowej,
 • możliwość tłumaczenia z holenderskiego na inny język światowy (np. tłumaczenie angielsko holenderski),
 • dobór tłumacza będącego specjalistą z branży, której dotyczy tekst,
 • najlepsze tłumaczenia polsko niderlandzkie dokumentacji technicznej,
 • poufność powierzonych danych,
 • możliwość dostarczenia gotowego tłumaczenia online.

Słownik holendersko polski – translator pl nl online

Wyjeżdżasz na urlop lub weekend do Holandii? A może planujesz odwiedzić rodzinę lub znajomych w tym kraju bądź czeka Cię podróż w celach służbowych, ale nie znasz języka niderlandzkiego? Papierowe słowniki i rozmówki są dość kłopotliwe. Wykorzystaj nasz słownik polsko holenderski online i razem z nami przetłumacz najbardziej przydatne zwroty. Przygotowaliśmy minitranslator niderlandzko polski online, z którego możesz korzystać za darmo. Przedstawiamy podstawowe zwroty grzecznościowe, podpowiadamy, jak zapytać o drogę, stację metra, przystanek autobusowy lub taxi, otwarcie czy zamknięcie sklepu bądź restauracji. Nasz translator polsko holenderski darmowy pozwoli Ci także poprosić o pomoc w przypadku zagrożenia, zarezerwować pokój w hotelu czy odczytać godziny odlotów i przylotów na lotnisku.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Oceny i doświadczenia naszych klientów.

Odkryj, jakie doświadczenia z nami mają nasi zadowoleni klienci. Twoja opinia również jest dla nas cenna i wpływa na ciągłe doskonalenie naszych usług!

Języki, w których tłumaczymy z i na język holenderski

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język holenderski

Oddziały biura tłumaczeń języka holenderskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka holenderskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język holenderski - cennik od

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia holenderski (niderlandzki) – tłumacz języka holenderskiego. są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe holenderski – cennik od

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka holenderskiego na język polski od 49 zł
z języka polskiego na język holenderski od 70 zł
z języka holenderskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język holenderski od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) holenderski – cennik od

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka holenderskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język holenderski od 45 zł
z języka holenderskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język holenderski od 80 zł

Tłumaczenia ustne holenderski – cennik od

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka holenderskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język holenderski od 143 zł
z języka holenderskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język holenderski od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy

23 lipca, 2024 Advance MK

Dlaczego Skonsolidowane Sprawozdanie Finansowe i Połączone Sprawozdanie Wymaga Doskonałych Tłumaczeń?

W skomplikowanej rzeczywistości biznesowej, precyzyjna komunikacja finansowa jest kluczowa dla sukcesu. Skonsolidowane [...]
Czytaj więcej

12 lipca, 2024 Advance MK

Tłumaczenie zwykłe a przysięgłe – poznaj różnice między nimi

W artykule wyjaśnimy, czym różni się tłumaczenie zwykłe a przysięgłe, jaka jest ich moc prawna oraz jakie [...]
Czytaj więcej