%htitle%

Tłumaczenia ukraińsko-polskie - tłumacz języka ukraińskiego

Tłumaczenia języka ukraińskiego od dłuższego czasu są jednym z najczęściej realizowanych przez nas przekładów. Dzięki współpracy z wieloma tłumaczami ukraińskimi z przyjemnością realizujemy zlecenia dla wielu firm, instytucji oraz dla osób prywatnych. Wybierając najlepszego tłumacza ukraińskiego do każdego zlecenia, kierujemy się specjalizacją – oferujemy branżowe tłumaczenia ukraińskiego dla wielu branż i gałęzi przemysłu, a każde tłumaczenie ukraińskiego traktujemy indywidualnie. Ponadto oferujemy bezpłatną i ekspresową wycenę, a w naszej ofercie dostępne są tłumaczenia ekspresowe, realizowane priorytetowo. Ponadto tłumacz przysięgły języka ukraińskiego wykonuje przekłady dokumentów urzędowych, a w razie potrzeby wspiera za pomocą tłumaczeń ustnych naszych klientów podczas dopełnienia formalności w urzędach i instytucjach. Zapraszamy.

Zobacz jak oceniają nas klienci
5/5 - (61 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka ukraińskiego?

 • Wycena nawet w 20 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 30 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń ukraińskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka ukraińskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 93 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 200 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka ukraińskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka ukraińskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka ukraińskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka ukraińskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

W ofercie Biura Tłumaczeń Advance posiadamy tłumaczenia ukraińsko-polskie wykonywane przez starannie dobrany zespół tłumaczy. Każdy nasz tłumacz ukraińskiego przechodzi kilkustopniową rekrutację. Dzięki temu wykonane tłumaczenia wyróżniają się najwyższą precyzją i doskonałym odwzorowaniem materiału źródłowego – takiej jakości na pewno nie zapewni translator ukraińsko-polski dostępny online.

Specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy możemy przygotować tłumaczenie dokumentów z ukraińskiego na polski: świadectw pracy, dyplomów, korespondencji biznesowej lub dowolnego innego tekstu. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, techniczne i specjalistyczne. Przysięgły tłumacz ukraińsko-polski przełoży i opatrzy potrzebną pieczęcią wszelkie dokumenty o mocy urzędowej. Kolejną naszą specjalnością jest ustne tłumaczenie z polskiego na ukraiński oraz z ukraińskiego na polski. Sprawdź doświadczenie oraz specjalizacje naszego biura tłumaczeń i zyskaj profesjonalne tłumaczenie w konkurencyjnej cenie!

 

Tłumaczenia ukraińsko-polskie – zwykłe i specjalistyczne

Wykonujemy tłumaczenia na ukraiński z polskiego i w odwrotnej konfiguracji wszelkiego typu przekazów pisemnych. Współpracujemy z zespołem doświadczonych tłumaczy ukraińskiego o różnych specjalizacjach. To pozwala nam szybko, sprawnie i precyzyjnie przełożyć:

 • teksty zwykłe – tłumaczenie ukraińsko-polskie przekazów, które nie zawierają specjalistycznego słownictwa. Najczęściej są to dokumenty niezbędne osobom, które przyjeżdżają do Polski do pracy lub na studia. Często wykonujemy tłumaczenia dokumentów wymagających uwierzytelnienia, ale także treści wiadomości e-mail, ogłoszeń o pracę czy zasad rekrutacji na studia;
 • teksty specjalistyczne – tłumaczenie dokumentów z ukraińskiego na polski wymagające znajomości bardziej specjalistycznej terminologii branżowej (np. dokumentacji medycznej, zaleceń lekarskich, ulotek polskich leków, dokumentów prawnych czy ubezpieczeniowych).

Tłumacz z ukraińskiego na polski z Biura Tłumaczeń Advance wykonuje przekłady pisemne na rzecz Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Wśród naszych specjalności znalazły się tłumaczenia polsko-ukraińskie:

 • ekonomiczne – tłumaczenie z ukraińskiego na polski (lub w odwrotnej konfiguracji) korespondencji biznesowej, raportów, analiz, sprawozdań finansowych spółek, rachunków, faktur itp.;
 • HR – tłumaczenie z języka ukraińskiego na polski dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji do pracy (m.in. CV, listów motywacyjnych, ankiet przygotowanych dla kandydatów do pracy, świadectw pracy i dokumentów aplikacyjnych). Nasz doświadczony tłumacz języka ukraińskiego może przełożyć również treści ofert pracy czy ogłoszeń, które mają trafić na ukraińskie portale;
 • reklamowe – tłumaczenia na język ukraiński ofert handlowych, sloganów reklamowych, spotów radiowych i TV, tekstów na strony internetowe i do Social Mediów, ulotek, katalogów i innych przekazów marketingowych;
 • naukowe – tłumaczenia ukraińskie artykułów prasowych, publikacji naukowych, recenzji naukowych itp.;
 • prawne – tłumaczenia z ukraińskiego na polski orzeczeń, wyroków i innych pism procesowych, dokumentacji sądowej, umów o pracę, umów kupna-sprzedaży, umów dzierżawy, umów kredytowych, statutów, aktów prawnych, aktów notarialnych oraz innej dokumentacji, w której używana jest terminologia prawnicza;
 • informatyczne – tłumaczenie w parze językowej polski-ukraiński komunikatów i instrukcji oprogramowania komputerowego, systemów używanych w firmach, instrukcji obsługi sprzętu komputerowego;
 • techniczne – tłumaczenie z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński wszelkiego typu dokumentacji technicznej (instrukcje BHP, materiały szkoleniowe, procedury postępowania w zakładach pracy, instrukcje obsługi sprzętu, urządzeń i maszyn);
 • medyczne i farmaceutyczne – tłumaczenia z języka ukraińskiego na polski (i odwrotnie) historii leczenia i innej dokumentacji medycznej, instrukcji obsługi sprzętu medycznego, ulotek leków.

Język ukraiński tłumacz – kiedy może być potrzebny

Język ukraiński należy do rodziny języków indoeuropejskich i grupy języków wschodniosłowiańskich. Jest językiem urzędowym Ukrainy, ale często można go usłyszeć także wśród mniejszości w Rosji, Mołdawii, USA czy na Białorusi. Ukraina nie odgrywa szczególnej roli na arenie międzynarodowej, ale w ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się wielu pracowników ze Wschodu mówiących właśnie w tym języku. To sprawiło, że zapotrzebowanie na tłumaczenia na ukraiński oraz z języka ukraińskiego na polski znacznie wzrosło. Powstało wiele agencji pracy tymczasowej w Polsce oraz w Kijowie, Lwowie i innych miastach ukraińskich.

Tłumacz ukraiński jest niezbędny do wykonania przekładów dokumentów potwierdzających kwalifikacje i przebieg kariery zawodowej. Jest to dokumentacja urzędowa, dlatego największe zainteresowanie budzą przysięgłe tłumaczenia ukraińsko-polskie. Dodatkowo coraz więcej absolwentów szkół średnich z Ukrainy decyduje się na kontynuowanie nauki na polskich uczelniach – grupa ta również zleca tłumaczenia uwierzytelnione z ukraińskiego na język polski.

W naszym biurze tłumaczeń często są zlecane tłumaczenia ukraińsko-polskie:

 • świadectw szkolnych,
 • dyplomów ukończenia uczelni,
 • certyfikatów zawodowych,
 • dokumentów ubezpieczeniowych,
 • aktów stanu cywilnego,
 • dokumentów bankowych,
 • dokumentacji podatkowej,
 • dokumentów samochodowych,
 • dokumentów osobistych (dowody, paszporty, prawa jazdy),
 • świadectw pracy,
 • referencji zawodowych,
 • stron internetowych,
 • materiałów reklamowych (ulotki, katalogi, broszury itp.).

Tłumacz języka ukraińskiego może także pomóc w kontaktach obcokrajowców z polskimi urzędami. Z tłumaczeń ustnych i przysięgłych korzystają ponadto firmy, które chcą nawiązać kontakty z ukraińskimi agencjami pośrednictwa pracy i zatrudnić obcokrajowców.

Tłumaczenia ukraińsko-polskie – przysięgłe

Polska stanowi dla mieszkańców Ukrainy jeden z kluczowych kierunków emigracji zarobkowej. Na rynku zatrudnienie znajduje wielu obywateli z kraju naszych wschodnich sąsiadów. Największy odsetek ukraińskich pracowników pojawia się w branży budowlanej i gastronomicznej. Ukraińcy znajdują także zatrudnienie w firmach sprzątających, przedsiębiorstwach transportowych, magazynach i sklepach oraz w sektorze produkcyjnym. To sprawia, że w ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na tłumaczy przysięgłych z języka ukraińskiego na polski. Niezbędne są przysięgłe tłumaczenia wszelkiej dokumentacji związanej z potwierdzaniem tożsamości, dopełnianiem formalności meldunkowych, związanych z legalnym zatrudnieniem, rozliczaniem składek ubezpieczeniowych czy podatków.

W Biurze Tłumaczeń Advance wykonujemy przysięgłe tłumaczenia ukraińskie. Nasi Klienci najczęściej zlecają nam przekłady:

 • tłumaczenia ukraińskie dyplomów, certyfikatów i świadectw szkolnych,
 • tłumaczenia świadectw pracy z ukraińskiego i na język ukraiński,
 • tłumaczenia ukraińskie odpisów aktów stanu cywilnego,
 • tłumaczenia umów o pracę i umów cywilnoprawnych na ukraiński i z języka ukraińskiego,
 • tłumaczenia umów wynajmu lub dzierżawy ukraińsko-polskie,
 • tłumaczenia ukraińskie dokumentów tożsamości (dowody, prawa jazdy, paszporty),
 • tłumaczenia ukraińsko-polskie orzeczeń i innych dokumentów sądowych,
 • tłumaczenia zaświadczeń z ukraińskiego i na język ukraiński.

Przysięgłe tłumaczenie dokumentów z ukraińskiego na polski można zlecić w naszych oddziałach lub online. Gotowy przekład opatrzymy wymaganą pieczęcią i prześlemy pod wskazany adres lub dostarczymy w wersji elektronicznej (dla Klientów używających podpisu kwalifikowanego).

Tłumacz języka ukraińskiego – online

Interesuje Cię rzetelny tłumacz online ukraińsko-polski? Zamówienia na pisemne tłumaczenia ukraińskiego przyjmujemy nie tylko w biurze, ale także przez Internet. Naszym Klientom udostępniamy wygodny system, który jest dostępny przez całą dobę na naszej stronie.

Tłumacz ukraiński – tłumaczenia ustne

Nasz tłumacz z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński może także dojechać do Klienta, aby podjąć się tłumaczenia ustnego. Posiadamy duże doświadczenie w tłumaczeniach konferencyjnych, symultanicznych, konsekutywnych, szeptanych i a vista. Tłumaczymy m.in. szkolenia, rozmowy biznesowe, spotkania rekrutacyjne. Towarzyszymy naszym Klientom w kontaktach z ukraińskimi kontrahentami. Obywatelom Ukrainy nasz tłumacz z polskiego na ukraiński może towarzyszyć w kontaktach z polskimi urzędami.

Biuro tłumaczeń ukraiński – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Biuro Tłumaczeń Advance to coś więcej niż rzetelni tłumacze języka ukraińskiego. Nasz zespół może pochwalić się nie tylko perfekcyjną znajomością języka obcego, ale także ukraińskiej kultury i przepisów. To pozwala nam wykonywać dobre tłumaczenia ukraińsko-polskie dowolnych tekstów. Do pracy nad treściami specjalistycznym i technicznymi przydzielamy eksperta z danej dziedziny, co pozwala uniknąć nawet najdrobniejszych nieścisłości.

Tłumaczenie dokumentów ukraińskich – główne korzyści wynikające ze współpracy z Advance:

 • brak dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne,
 • bezpłatna wycena zlecenia,
 • przejrzystość rozliczeń – koszt tłumaczenia na ukraiński lub polski podajemy przed przystąpieniem do pracy, dlatego nasi Klienci zawsze wiedzą, ile zapłacą za usługę,
 • gwarancja poufności powierzonych danych,
 • najwyższa staranność przekładów – każde tłumaczenie weryfikujemy, aby oddać wersję perfekcyjnie odzwierciedlającą tekst źródłowy.

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń oferujemy tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne na ponad 40 języków świata, w tym tłumaczenia angielski i tłumaczenia niemiecki.

Oceny i doświadczenia naszych klientów

Odkryj, jakie doświadczenia z nami mają nasi zadowoleni klienci. Twoja opinia również jest dla nas cenna i wpływa na ciągłe doskonalenie naszych usług!

Języki, w których tłumaczymy z i na język ukraiński

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język ukraiński

Oddziały biura tłumaczeń języka ukraińskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka ukraińskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język ukraiński - cennik od

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia ukraiński – tłumacz języka ukrainskiego. są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe ukraiński – cennik od

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka ukraińskiego na język polski od 49 zł
z języka polskiego na język ukraiński od 70 zł
z języka ukraińskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język ukraiński od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) ukraiński – cennik od

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka ukraińskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język ukraiński od 45 zł
z języka ukraińskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język ukraiński od 80 zł

Tłumaczenia ustne ukraiński – cennik od

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka ukraińskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język ukraiński od 143 zł
z języka ukraińskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język ukraiński od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy

23 lipca, 2024 Advance MK

Dlaczego Skonsolidowane Sprawozdanie Finansowe i Połączone Sprawozdanie Wymaga Doskonałych Tłumaczeń?

W skomplikowanej rzeczywistości biznesowej, precyzyjna komunikacja finansowa jest kluczowa dla sukcesu. Skonsolidowane [...]
Czytaj więcej

12 lipca, 2024 Advance MK

Tłumaczenie zwykłe a przysięgłe – poznaj różnice między nimi

W artykule wyjaśnimy, czym różni się tłumaczenie zwykłe a przysięgłe, jaka jest ich moc prawna oraz jakie [...]
Czytaj więcej