%htitle%

Tłumaczenia rosyjski - tłumacz języka rosyjskiego

Tłumaczenia języka rosyjskiego w Biurze Tłumaczeń Advance – zapewniamy najwyższą jakość i krótki termin realizacji zleceń. Nasz tłumacz rosyjskiego przygotuje dla Ciebie tłumaczenie ekspresowe, a także tłumaczenia specjalistyczne dla wielu branż. Techniczne tłumaczenia rosyjski obejmują instrukcje obsługi, specyfikacje i innego rodzaju dokumenty, niezbędne dla funkcjonowania dużych i małych firm produkcyjnych. Nasz tłumacz rosyjskiego przygotuje dla Ciebie przekłady, niezależnie od branży, w jakiej działasz – współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych tłumaczeniach rosyjski i dziedzinach. Zaufaj profesjonalistom i zleć nam tłumaczenie z języka rosyjskiego lub z polskiego na język rosyjski – zapraszamy.

Zobacz jak oceniają nas klienci
5/5 - (57 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka rosyjskiego?

 • Wycena nawet w 20 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 30 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń rosyjskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka rosyjskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 93 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 200 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka rosyjskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka rosyjskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka rosyjskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka rosyjskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Biuro Tłumaczeń Advance oferuje tłumaczenie z rosyjskiego na polski, a także z polskiego na rosyjski. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw działających na terenie naszego kraju, jak i na rynku zagranicznym. Dodatkowo skorzystać z oferowanych usług mogą instytucje oraz osoby indywidualne.

Biuro tłumaczeń Advance jest godnym zaufania partnerem biznesowym, co chętnie potwierdzimy w praktyce.

ISO 27001
ISO 17100
ISO 9001

Biuro tłumaczeń języka rosyjskiego Advance

Kompleksowo realizujemy tłumaczenia, a także dobieramy właściwych tłumaczy języka rosyjskiego, którzy specjalizują się w określonych dziedzinach. Bez względu na branżę, w której działasz, zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeń, kreując przy tym pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Nasz tłumacz j. rosyjskiego może również opatrzyć gotowy przekład stosowną pieczęcią uwierzytelniającą. Tłumacze specjaliści z biura tłumaczeń Advance są bowiem również tłumaczami przysięgłymi.

Oferujemy także tłumaczenie rosyjskipolski i polski — rosyjski online. Tłumacz rosyjski online gwarantuje błyskawiczne działanie bez wychodzenia z domu. Gotową pracę możemy przekazać osobiście, listownie albo drogą elektroniczną.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumacz języka rosyjskiego — w jakich sytuacjach warto z niego skorzystać?

Język rosyjski należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych języków całego świata. Jest to także jeden z sześciu języków urzędowych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Usługi doświadczonej kadry tłumaczy języka rosyjskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, mogą się Ci przydać w sytuacjach, takich jak między innymi:

 • potrzeba uwierzytelnienia tłumaczeń z języka rosyjskiego lub języka polskiego,
 • potrzeba dopełnienia formalności w rosyjskich urzędach,
 • podjęcie współpracy z rosyjskimi kontrahentami,
 • organizacja wydarzeń naukowych, kulturalnych, biznesowych lub rozrywkowych z udziałem gości z Rosji.
 • tworzenie strony internetowej z rosyjską wersją językową.

Uwierzytelnione tłumaczenia rosyjskiego — kiedy są potrzebne?

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego ma uprawnienia do tłumaczenia oficjalnych zaświadczeń wydanych przez organy państwowe z Rosji, Białorusi, Ukrainy, a także Kazachstanu.

Dokumenty, jakie mogą być tłumaczone oraz uwierzytelniane to między innymi prawa jazdy, dowody osobiste, akty zawarcia związków małżeńskich oraz urodzenia, dyplomy potwierdzające kwalifikacje, a także uprawnienia i świadectwa szkół.

Biuro tłumaczeń — rosyjski — jakie dziedziny przekładów oferujemy?

Oferujemy szeroki zakres dziedzin, z których się specjalizujemy. Są to:

 • ekonomia (między innymi tłumaczenia rosyjskie audytów oraz raportów i sprawozdań finansowych),
 • prawo (na przykład tłumaczenia z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski aktów notarialnych, pełnomocnictwa oraz umów i statutów — tłumaczenia uwierzytelnione),
 • nauki techniczne (na przykład tłumaczenia rosyjskich katalogów, instrukcji obsługi sprzętu medycznego),
 • informatyka (na przykład tłumaczenia z i na rosyjski opisów sprzętu komputerowego, instrukcji obsługi),
 • nauki przyrodnicze (między innymi tłumaczenia rosyjskie artykułów naukowych),
 • nauki humanistyczne, a także
 • marketing.

Tłumaczenia rosyjskiego na polski oraz tłumaczenia po rosyjsku — techniczne

Tłumacze z biura tłumaczeń Advance specjalizują się również w przekładach technicznych. Gdy świadczymy takie usługi, zachowujemy stuprocentową spójność przekładu. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważne jest prawidłowe przełożenie każdego wyrazu w dokumentacji technicznej.

Oferujemy Ci wysokiej jakości techniczne tłumaczenia z rosyjskiego na polski (oraz w odwrotnej konfiguracji) dokumentów, takich jak:

 • opisy oraz specyfikacja sprzętu,
 • katalogi produktów,
 • materiały szkoleniowe,
 • instrukcje obsługi sprzętów AGD oraz RTV, a także zabawek oraz maszyn,
 • instrukcje postępowania w zakładach pracy oraz instrukcje BHP,
 • różnego rodzaju ulotki.

Tłumacz polsko rosyjski i tłumacz rosyjsko polski — tłumaczenia ustne

Ustne tłumaczenia z rosyjskiego na polski, a także ustne tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski to często wykonywana przez naszych specjalistów usługa.

W związku z tym Biuro Tłumaczeń Advance nie waha się przed przyjęciem nawet najtrudniejszych zadań, które obejmują wielogodzinne tłumaczenia.

Naszych specjalistów charakteryzuje ekspresja, głębokie i merytoryczne przygotowanie, skuteczność, umiejętność przełożenia kontekstu kulturowego oraz nienaganna dykcja. Zaletą tego typu tłumaczenia jest wygodna forma jego odbioru.

Jeżeli chodzi o tłumaczenia ustne, mamy doświadczenie między innymi w tłumaczeniach:

 • Konsekutywnych,
 • Symultanicznych oraz
 • Szeptanych.

Tłumaczenia ustne konsekutywne są popularnym rodzajem tłumaczenia ustnego, w którym tłumacz oraz mówca mają bezpośredni kontakt. Takie tłumaczenia z rosyjskiego na polski, a także z polskiego na rosyjski są stosowane na przykład w trakcie przemówień, wypowiedzi dla mediów oraz gal i przyjęć.

Tłumaczenia ustne symultaniczne polegają z kolei na jednoczesnym przekładaniu słów prelegenta na język docelowy. Tłumacz i mówca nie mają ze sobą w takiej sytuacji bezpośredniego kontaktu. Kabina tłumacza jest często umiejscowiona za sceną bądź też za widownią.

Tłumaczenie ustne szeptane to specjalny rodzaj tłumaczeń, który jest przeznaczony na przykład dla spotkań biznesowych. Tego typu tłumaczenie z rosyjskiego na polski bądź też z polskiego na rosyjski polega na przekładaniu słów prelegenta przyciszonym tonem.

Język rosyjski — tłumaczenie artykułów prasowych

Jako specjaliści z Biura Tłumaczeń Advance chętnie podejmujemy się również tłumaczeń artykułów prasowych. Dotyczy to zarówno prasy specjalistycznej, jak i codziennej.

Tłumaczonymi treściami mogą być na przykład opinie, analizy, oceny oraz komentarze. Każda publikacja prasowa wymaga nieco innego przygotowania, jednak nasi tłumacze specjalizują się w różnych rodzajach tłumaczeń dziennikarskich. Możemy dzięki temu dopasować specjalistę do konkretnego zlecenia.

Tłumacz ruski — kiedy jest potrzebny?

Jeżeli pojawia się potrzeba przekładu treści w języku ruskim, nasz tłumacz ruskiego ma ku temu odpowiednie kompetencje. Językiem ruskim posługiwali się mieszkańcy Rusi Kijowskiej na terenach zajętych przez Wielkie Księstwo Litewskie oraz Hospodarstwo Mołdawskie. Co ciekawe, ruski język literacki nadal jest używany na terenie dzisiejszej Rosji.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Biuro tłumaczeń — rosyjski — co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Oferujemy Ci usługi, które wyróżniają się tym, że:

 • nie pobieramy opłat za kolejkę ekspres, a szczególnie elastycznie podchodzimy do stałych klientów,
 • za każdym razem oferujemy Ci przejrzyste wyceny jeszcze przed rozpoczęciem pracy,
 • nie pobieramy dodatkowych opłat za przekład tekstów specjalistycznych, na przykład technicznych lub medycznych,
 • zachowujemy pełną poufność informacji, a nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa.

Oceny i doświadczenia naszych klientów.

Odkryj, jakie doświadczenia z nami mają nasi zadowoleni klienci. Twoja opinia również jest dla nas cenna i wpływa na ciągłe doskonalenie naszych usług!

Mariola Markowiak
Mariola Markowiak
2023-09-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo rzetelnie i szybko wykonana usługa. Polecam tą firmę :)
jozef holazagtg756556
jozef holazagtg756556
2023-09-01
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
super super super .wszystko poszlo szybko i sprawne. POLECAM MOCNO
Artur Swierczek
Artur Swierczek
2023-08-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobre Biuro Tłumaczeń. Wracam do niego regularnie. Pani Ola jest zawsze super pomocna. Generalnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Mam nadzieję, że Panie z Biura myślą podobnie o mnie....
Ewa Piszczorowicz
Ewa Piszczorowicz
2023-07-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
błyskawicznie, dobrze i w świetnej cenie! polecam
Lena
Lena
2023-07-04
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam biuro tłumaczeń za miłą obsługę, szybką realizację i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko na 5! Wrócę z tłumaczeniami na pewno!
Anna Kiwior
Anna Kiwior
2023-07-03
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zdecydowanie polecam Biuro Tlumaczen Advance. Bardzo profesjonalne i mile podejscie do klienta, szybka wycena i realizacja uslugi. Jestem bardzo zadowolona i napewno skorzystam jeszcze z ofert tej firmy.
Ewelina Sarna
Ewelina Sarna
2023-06-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zdecydowanie polecam biuro Advance ! Korzystam z ich usług zarówno na potrzeby firmy jak i prywatnie. Miła i profesjonalna obsługa, szybkie tłumaczenia. Polecam !!
Bartek Prychodko
Bartek Prychodko
2023-06-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm. Szybka i rzetelna realizacja zleceń. Polecam w 100%.

Języki, w których tłumaczymy z i na język rosyjski

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język rosyjski

Oddziały biura tłumaczeń języka rosyjskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka rosyjskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język rosyjski - cennik od

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia rosyjski – tłumacz języka rosyjskiego. są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe rosyjski – cennik od

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka rosyjskiego na język polski od 49 zł
z języka polskiego na język rosyjski od 70 zł
z języka rosyjskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język rosyjski od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) rosyjski – cennik od

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka rosyjskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język rosyjski od 45 zł
z języka rosyjskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język rosyjski od 80 zł

Tłumaczenia ustne rosyjski – cennik od

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka rosyjskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język rosyjski od 143 zł
z języka rosyjskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język rosyjski od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy

23 lipca, 2024 Advance MK

Dlaczego Skonsolidowane Sprawozdanie Finansowe i Połączone Sprawozdanie Wymaga Doskonałych Tłumaczeń?

W skomplikowanej rzeczywistości biznesowej, precyzyjna komunikacja finansowa jest kluczowa dla sukcesu. Skonsolidowane [...]
Czytaj więcej

12 lipca, 2024 Advance MK

Tłumaczenie zwykłe a przysięgłe – poznaj różnice między nimi

W artykule wyjaśnimy, czym różni się tłumaczenie zwykłe a przysięgłe, jaka jest ich moc prawna oraz jakie [...]
Czytaj więcej