Biuro tłumaczeń Szczecin

Internetowe biuro tłumaczeń Szczecin - oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeniowe online. Realizujemy tłumaczenia angielskie, niemieckie, ukraińskie, tłumaczenia z wszystkich innych języków świata oraz tłumaczenia bezpośrednio z języka obcego na dowolny inny język obcy. Zapewniamy dokładne tłumaczenia instrukcji obsługi, dokumentów, umów handlowych, umów kupna-sprzedaży, sprawozdań, kart charakterystyki, certyfikatów, stron www, aktów, zaświadczeń, oraz wielu innych rodzajów tekstów. Specjalizacją biura Advance (oddział Szczecin) są tłumaczenia specjalistyczne i techniczne z wielu branż. Nasi doświadczeni tłumacze wykonują tłumaczenia przysięgłe, pisemne, ustne oraz szybkie tłumaczenia online.

Zobacz jak oceniają nas klienci
4.9/5 - (68 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń w Szczecinie?

 • Wycena już w 25 min – nasze biuro wykona bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 26 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe w Szczecinie nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 87 500 tłumaczeń – wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 250 tłumaczy – biuro zapewnia terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Biuro przyjmuje zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi przez biuro tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń w Szczecinie przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń w Szczecinie przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Advance to biuro tłumaczeń w Szczecinie oferujące rzetelne przekłady online. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne (zwykłe oraz uwierzytelnione) angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, ukraińskiego oraz wielu innych języków europejskich i światowych. Współpracujemy z gronem starannie dobranych tłumaczy, którzy przechodzą restrykcyjny proces rekrutacyjny sprawdzający nie tylko znajomość konkretnego języka i znajomości kontekstu kulturowego, ale także dokładność oraz skrupulatność przekładu. Dzięki temu udaje się nam dostarczać naszym klientom w pełni merytoryczne tłumaczenia dokumentów i tekstów z wielu różnych branż. Wyspecjalizowani tłumacze w Szczecinie z biura Advance wykonują translacje techniczne, ekonomiczne, prawne i wiele innych wymagających doskonałej znajomości wąskiej terminologii charakterystycznej dla różnych branż. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz kompetencjom i zyskaj fachowe tłumaczenie w rozsądnej cenie.

Biuro tłumaczeń Szczecin. Tłumaczenia ustne i pisemne

Chcesz zlecić profesjonalne tłumaczenia? Szczecin jest miejscem, w którym prowadzisz firmę lub mieszkasz? Biuro tłumaczeń Advance zaprasza. Wystarczy, że dostarczysz nam online dokumenty, a my dobierzemy tłumacza specjalizującego się w określonej branży, który wykona rzetelną translację z dbałością o zachowanie wartości merytorycznej tekstu, jego struktury i obowiązujących norm.

Wykonujemy tłumaczenia:

 • pisemne – popularne przekłady dokumentów firmowych i urzędowych, korespondencji, tekstów na strony internetowe czy do czasopism, literatury, reklam oraz innych treści. Pisemne tłumaczenia w Szczecinie online obejmują zarówno przekłady zwykłe, jak i specjalistyczne (w tym techniczne),
 • ustne – w biurze Advance klienci mogą zamówić tłumaczenia ustne w Szczecinie. Nasi tłumacze dojeżdżają m.in. na konferencje, szkolenia, eventy, negocjacje i inne spotkania biznesowe, imprezy kulturalne. W ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane oraz a vista.

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) – Szczecin

Nasze biuro tłumaczeń w Szczecinie wykonuje nie tylko przekłady zwykłe, ale także tłumaczenia przysięgłe dokumentów państwowych. Gotowe translacje opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przesyłką kurierską pod dowolny adres.

Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi wielu różnych języków, którzy wykonują m.in. translacje:

 • dokumentów osobistych (dowody, paszporty, prawa jazdy itp.),
 • dyplomów i świadectw szkolnych,
 • certyfikatów,
 • umów i aktów notarialnych,
 • dokumentów stanu cywilnego (odpisy aktów urodzenia, ślubu, zgonu),
 • dokumentów sądowych (orzeczenia, wyroki).

Specjalistyczne tłumaczenie – Szczecin

Wykonujemy tłumaczenia tekstów z wielu różnych dziedzin wiedzy, które wymagają od tłumacza bardzo dobrej znajomości specjalistycznego słownictwa. Do pracy dobieramy tłumacza, który posiada odpowiednie wykształcenie kierunkowe i doskonale zna daną branżę.

W biurze Advance klienci mogą zamówić tłumaczenie:

 • techniczne – tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i linii przemysłowych, książek serwisowych, dokumentów samochodowych, katalogów technicznych itp..
 • medyczne i farmaceutyczne – tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego, dokumentacji medycznej, specjalistycznych publikacji medycznych, ulotek leków,
 • prawne – tłumaczenie dokumentów sądowych, ustaw, kontraktów, umów, artykułów prasowych i naukowych z zakresu prawa,
 • ekonomiczne i finansowe – m.in. tłumaczenia biznesowe, przekłady dokumentacji księgowej czy umów bankowych,
 • marketingowe (transkreacje) – tłumaczenia kreatywnych tekstów reklamowych i marketingowych wymagających doskonałej znajomości kontekstu kulturowego, swobody języka oraz dużej pomysłowości. Nasi tłumacze wykonują przekłady ulotek, katalogów, spotów i haseł reklamowych oraz innych tekstów marketingowych,
 • naukowe – tłumaczenia wysokospecjalistycznych tekstów (m.in. książek i artykułów zamieszczanych w prasie naukowej).

Tłumacz angielskiego – Szczecin

Biuro tłumaczeń Advance w Szczecinie wykonuje przekłady z języka polskiego na język obcy i w odwrotnej konfiguracji. Bardzo dużą popularnością cieszą się tłumaczenia na angielski. Tłumacz angielskiego z naszego biura może zająć się obsługą tłumaczeniową wszelkiego typu wydarzeń biznesowych, kulturalnych czy sportowych (tłumaczenia ustne) oraz wykonać przekłady pisemne dowolnych tekstów.

Tłumacz niemieckiego w zachodniopomorskim i Szczecinie.

Nasz zespół profesjonalnych tłumaczy znajduje się w Szczecinie i oferuje szybkie i wysoce wydajne usługi tłumaczeń z języka niemieckiego. Dysponujemy doświadczonymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniu na wiele języków.

Oferujemy również usługi tłumaczenia dokumentów i specjalistycznych materiałów. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia ustne, w tym wywiady i prezentacje.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, konkurencyjne ceny i terminowe realizacje projektów. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy.

Niemcy jako ważny partner gospodarczy.

Niemcy są jednym z największych eksporterów w Europie i jednocześnie jednym z głównych rynków zbytu dla naszych towarów. Wiele polskich firm jest zaangażowanych w handel z Niemcami, a ich produkty cieszą się tam dużym zainteresowaniem. Współpraca gospodarcza między naszymi krajami jest niezbędna dla rozwoju i wzrostu gospodarczego w obu krajach.

Poza wymianą handlową, Niemcy i Polska współpracują również w innych dziedzinach, takich jak nauka, kultura i technologia. Współpraca ta jest korzystna dla obu stron i pozwala na rozwijanie nowych pomysłów i projektów.

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby nasze kraje utrzymywały i rozwijały swoje relacje handlowe i biznesowe. Dlatego też warto inwestować w nasze współprace i rozwijać nasze relacje, aby jeszcze bardziej umacniać nasze pozycje na rynku.

Języki, w których tłumaczy nasze biuro w Szczecinie

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia

Rodzaje oferowanych tłumaczeń w biurze w Szczecinie

Inne oddziały biura tłumaczeń

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy
Tłumaczenia dla przemysłu maszynowego. Jak zrozumieć specyfikę języka technicznego?

2 czerwca, 2023 Advance MK

Tłumaczenia dla przemysłu maszynowego. Jak zrozumieć specyfikę języka technicznego?

Rozwój przemysłu maszynowego, czy to na poziomie krajowym, czy międzynarodowym, wymaga skutecznego komunikowania [...]
Czytaj więcej
Tłumaczenie angielskie w farmacji. Dlaczego jest tak ważne?

2 czerwca, 2023 Advance MK

Tłumaczenie angielskie w farmacji. Dlaczego jest tak ważne?

Wprowadzenie. Tłumaczenie angielskie w farmacji to obszar, który zasługuje na szczególną uwagę. Język angielski, [...]
Czytaj więcej