%htitle%

Tłumaczenie chińskiego

W Advance wykonamy dla Ciebie tłumaczenie chińskiego – przysięgłe i zwykłe, branżowe i ogólne, pisemne oraz ustne. Nasi tłumacze to doświadczeni specjaliści – do każdego projektu przydzielamy tłumacza chińskiego, który specjalizuje się w branży i rodzaju tłumaczeń, jakie zleca nam klient. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – po bezpłatnej wycenie oceniamy tekst wysłany przez klienta, by móc wybrać najlepszego tłumacza chińskiego. Ponadto po wykonanym tłumaczeniu, inny tłumacz polsko-chiński wykonuje korektę, co pozwala uzyskać najwyższą jakość tłumaczenia.

Zobacz jak oceniają nas klienci
5/5 - (55 votes)

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń języka chińskiego?

 • Wycena nawet w 20 min – otrzymasz bezpłatną i szybką wycenę online
 • Ceny od 30 zł – posiadamy konkurencyjne ceny tłumaczeń chińskich
 • 24h – tłumaczenia ekspresowe języka chińskiego nawet w 1 dzień!
 • Ponad 100 formatów plików – przyjmujemy pliki we wszystkich formatach
 • 93 500 tłumaczeń – posiadamy wieloletnie doświadczenie od 2003 roku
 • 50 języków świata – nasze biuro oferuje szeroką gamę tłumaczeń
 • 200 tłumaczy – zapewniamy terminowe wykonywanie usługi
 • Jakość ISO 17100 – usługi zgodne z normami: ISO 9001, ISO 17100, ISO 27001
 • Native speaker – na życzenie Klienta korekta językowa przez native speakera

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

+48 789 237 305
wycena@advance-mk.pl

Wypełnij formularz!

Jak wygląda proces realizacji usługi tłumaczeń?

Formularz: Wyślij formularz ze szczegółami dotyczącymi Twojego tłumaczenia języka chińskiego.

Przygotowanie oferty: Biuro tłumaczeń przygotowuje indywidualną ofertę, która zawiera informacje na temat ceny, terminu wykonania tłumaczenia.

Analiza dokumentów: Nasz zespół tłumaczy języka chińskiego przegląda tekst pod kątem jego zawartości i specyfiki, dzięki czemu jest w stanie dobrze zrozumieć kontekst i odpowiednio go przetłumaczyć.

Wybór odpowiedniego tłumacza do danego tekstu: Nasz zespół ma specjalistów w różnych dziedzinach, dzięki czemu, tłumaczenie jest wykonane przez osobę, która zna specjalistyczną terminologię i potrafi przetłumaczyć tekst w sposób adekwatny.

Realizacja tłumaczenia języka chińskiego: Po zaakceptowaniu oferty, biuro tłumaczeń przystępuje do realizacji tłumaczenia. W tym etapie tłumacz zajmuje się przetłumaczeniem tekstu zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Korekta i weryfikacja: Po wykonaniu tłumaczenia następuje etap korekty, podczas którego inny tłumacz, bądź osoba z naszego zespołu, sprawdza przetłumaczony tekst pod kątem poprawności językowej oraz zgodności z oryginałem. Dzięki temu tłumaczenie jest wolne od błędów i zniekształceń.

Dostarczenie tłumaczenia: Końcowym etapem procesu tłumaczenia jest przesłanie gotowego przekładu oraz ewentualna konsultacja z tłumaczem w razie pytań czy wątpliwości. Zapewniamy również kontrolę jakości tłumaczeń języka chińskiego, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do wprowadzenia poprawek.


Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wykonujemy tłumaczenia z chińskiego na polski i z polskiego na chiński tekstów zwykłych, technicznych i specjalistycznych dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Każdy tłumacz polsko chiński współpracujący z naszym biurem tłumaczeń to osoba, która przechodzi wewnętrzną rekrutację. To pozwala nam zagwarantować, że dostarczone do Klienta tłumaczenie z polskiego na chiński (bądź w odwrotnej konfiguracji) jest w 100% rzetelne, nie zawiera żadnych błędów językowych i jest w pełni zgodne z intencjami autora pierwowzoru.

Tłumacz chiński z Biurem Tłumaczeń Advance może wykonać tłumaczenia dla wielu różnych branż. Jako biuro tłumaczeń technicznych i specjalistycznych podejmujemy się szybkich i dokładnych tłumaczeń instrukcji obsługi maszyn i sprzętu, dokumentów patentowych czy przetargowych, które wymagają specjalistycznego słownictwa, z którym nie poradzi sobie tradycyjny translator polsko chiński online. Możemy wykonać również uwierzytelnione tłumaczenie z polskiego na chiński dokumentów urzędowych, które wymagają pieczęci tłumacza przysięgłego.

Poznaj szczegóły oferty, dowiedz się, jak pracuje tłumacz chińsko polski z naszego biura tłumaczeń i zamów tłumaczenie u zaufanych ekspertów, którzy doskonale poznali nie tylko chiński alfabet oraz słownictwo, ale i charakterystyczną kulturę tego kraju.

ISO 27001
ISO 17100
ISO 9001

Tłumaczenia chiński – jakie tłumaczenia można nam zlecić?

Biuro tłumaczeń Advance oferuje następujące rodzaje tłumaczeń:

 • tłumaczenia zwykłe z polskiego na chiński i z chińskiego na polski,
 • tłumaczenia specjalistyczne polsko-chińskie i chińsko-polskie (m.in. z zakresu medycyny i farmacji, prawa, finansów i ekonomii, informatyki),
 • tłumaczenia techniczne z i na język chiński,
 • przysięgłe tłumaczenia z oraz na język chiński,
 • tłumaczenia chińskie artykułów prasowych,
 • tłumaczenia chińskie tekstów reklamowych,
 • tłumaczenia chińskie artykułów naukowych,
 • tłumaczenia języka chińskiego dla firm,
 • tłumaczenia z języka chińskiego na inny język obcy oraz w odwrotnej konfiguracji,
 • ustne tłumaczenia polsko-chińskie i chińsko-polskie.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Tłumacz chiński – kiedy warto skorzystać z naszej pomocy?

Chiński należy do rodziny języków chińsko-tybetańskich, a jego historia sięga 8 tys. lat wstecz. Obecnie jest to najczęściej używany język na świecie, który jest językiem ojczystym dla około 1 mld osób. Chiński jest językiem urzędowym w Chinach, Singapurze i Tajwanie. Jego cechą charakterystyczną jest pismo ideograficzno-fonetyczne (logograficzne). Obecnie używanych jest około 50 tysięcy znaków, ale do systemu cały czas wprowadzane są nowe. Chińskie litery są bardzo skomplikowane, dlatego obok pisma tradycyjnego, wprowadzono także alfabet uproszczony, który miał na celu likwidację analfabetyzmu wśród ludności. Obecnie powszechnie wykorzystuje się około 5-6 tys. znaków.

Za standardowy język chiński uznano mandaryński, który opiera się o dialekt pekiński. Jest on jednym z oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Międzynarodowego Trybunału Karnego.

Chińska gospodarka stała się światową potęgą produkującą m.in. odzież, obuwie, zabawki, dekoracje, artykuły szkolne i plastyczne, naczynia i wyposażenie kuchenne, elektronikę oraz wiele innych wyrobów użytkowanych na co dzień. Atrakcyjne ceny sprawiły, że chińskie produkty eksportowane są niemal na cały świat. Wielu polskich przedsiębiorców prowadzących sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie czy działalność budowlaną, poszukuje chińskich dostawców. Znaczenie biznesowe Państwa Środka jest duże, co generuje zapotrzebowanie na tłumaczenie chińskiego na polski.

Tłumacz chiński z naszego biura tłumaczeń może Ci pomóc m.in., gdy:

 • negocjujesz umowy z chińskimi dostawcami towarów,
 • potrzebujesz rzetelnych tłumaczeń z chińskiego na polski instrukcji obsługi, dokumentów patentowych, certyfikatów,
 • podpisujesz umowę z firmą z Państwa Środka,
 • potrzebne są Ci tłumaczenia faktur, rachunków lub innych dokumentów finansowych,
 • chcesz przetłumaczyć wiadomości e-mail z chińskiego na polski lub odwrotnie,
 • przedstawiciele z Twojej firmy spotykają się z chińskimi przedsiębiorcami i potrzebują fachowego wsparcia chińskiego tłumacza ustnego,
 • chcesz przygotować chińskojęzyczną wersję firmowej strony internetowej,
 • potrzebujesz tłumaczenia na chiński katalogów, broszur lub innych materiałów reklamowych,
 • potrzebny jest Ci tłumacz angielsko chiński.

Tłumaczenia na chiński i polski – tłumaczenia zwykłe

Naszemu tłumaczowi możesz zlecić tłumaczenia na chiński lub z chińskiego na polski biznesowej korespondencji, treści na firmową stronę internetową lub ulotkę, artykułów oraz innych tekstów pisanych językiem stosowanym na co dzień. Każdy nasz tłumacz języka chińskiego nie tylko dobrze zna słownictwo, ale także specyfikę kultury panującej w Kraju Środka. Tłumaczenia staramy się dopasować do mentalności odbiorców, co szczególnie ważne jest podczas tłumaczeń literatury oraz reklamowych.

Tłumaczenia chiński polski – tłumaczenia specjalistyczne

Współpracujemy z grupą tłumaczy o różnych specjalizacjach. Tłumacz chińskiego na polski z Biura Tłumaczeń Advance to często osoba, która oprócz doskonałej znajomości języka posiada także wykształcenie kierunkowe. To pozwala nam szybko i precyzyjnie wykonać tłumaczenie chińskie nawet specjalistycznych tekstów zawierających skomplikowaną terminologię używaną jedynie w wąskim gronie ekspertów danej dziedziny.

Tłumacz polsko chiński – jakie branże obsługujemy?

Zespół Biura Tłumaczeń Advance dobieramy w taki sposób, aby każdy tłumacz z chińskiego posiadał swoją specjalność. To pozwala nam wykonywać profesjonalne tłumaczenia z zakresu:

 • marketingu i reklamy – dla naszych Klientów możemy wykonać tłumaczenie z chińskiego lub na chiński haseł reklamowych, artykułów sponsorowanych i prasowych, tekstów reklamowych na ulotki, do katalogów lub innych materiałów. Posiadamy również doświadczenie w dubbingu (napisy do filmów pełnometrażowych i animowanych). Tłumaczeń dla branży kreatywnej nie wykona żaden internetowy translator czy słownik angielsko chiński online, ponieważ wymagają one znajomości kontekstu kulturowego i dopasowania tłumaczenia do języka konkretnej grupy odbiorców,
 • ekonomii i finansów – tłumaczenie języka chińskiego biznesowego obejmuje tłumaczenia raportów, sprawozdań finansowych, faktur, rachunków, umów kredytowych, dokumentów z audytów finansowych oraz innej dokumentacji księgowej. Zadanie wykonana tłumacz chińskiego znający pojęcia z zakresu ekonomii, przepisów podatkowych i prawa,
 • medycyny – tłumaczenia z polskiego na chiński lub w odwrotnej konfiguracji wypisów szpitalnych, historii leczenia pacjentów, zaleceń lekarskich, opisów chorób, artykułów medycznych czy instrukcji obsługi sprzętu używanego w medycynie,
 • farmacji – tłumaczenie na chiński lub polski dokumentów potrzebnych do rejestracji leków, ulotek farmaceutyków,
 • prawa – nasz tłumacz z chińskiego na polski może przełożyć wszelkiego typu dokumenty zawierające terminologię prawną i prawniczą. Tłumaczymy m.in. umowy, akty prawne, akty założycielskie spółek, testamenty,
 • informatyki – tłumaczenie z chińskiego na polski (lub odwrotnie) wszelkich tekstów zawierających terminologię z branży IT. Doświadczony chiński tłumacz może przełożyć np. instrukcję obsługi komputerów i laptopów, drukarek, skanerów, faksów czy instrukcje wdrażania systemów lub oprogramowania komputerowego,
 • telekomunikacji – nasz tłumacz na chiński tłumaczy instrukcje obsługi smartfonów i innego sprzętu mobilnego wyprodukowanego w Chinach,
 • różnych dziedzin nauk – tłumaczenia z chińskiego na polski lub polskiego na chiński artykułów naukowych, recenzji, krytyk i polemik, analiz z zakresu nauk humanistycznych, technicznych czy matematyczno-przyrodniczych.

Tłumacz chińsko polski – tłumaczenia techniczne

Naszą specjalnością jest tłumaczenie z chińskiego na polski dokumentów technicznych. W zespole posiadamy ekspertów, którzy łącza wiedzę techniczną z doskonałą znajomością mandaryńskiego. To pozwala nam wykonywać rzetelne tłumaczenie tekstów zawierających skomplikowane słownictwo.

Tłumacz z języka chińskiego na polski może przełożyć m.in.:

 • katalogi techniczne,
 • dokumenty patentowe,
 • instrukcje obsługi sprzętu RTV i AGD,
 • instrukcje obsługi telefonów, sprzętu mobilnego i komputerowego,
 • procedury postępowania na halach produkcyjnych,
 • dokumentację szkoleniową,
 • instrukcje BHP.

Tłumacz przysięgły – chiński

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów urzędowych potwierdzonych pieczęcią? Tłumacz przysięgły chiński z naszego biura tłumaczeń szybko poradzi sobie z tym zadaniem. Wykonujemy tłumaczenia na chiński lub polski umów kupna-sprzedaży lub dzierżawy, certyfikatów, świadectw i dyplomów, dokumentów osobistych (dowody tożsamości, prawa jazdy), dokumentów stanu cywilnego, umów o pracę oraz dokumentacji sądowej. Gotowe tłumaczenia polsko chińskie opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego można odebrać w naszych oddziałach lub otrzymać pocztą.

Tłumacz polsko chiński – tłumaczenia ustne

Nasz tłumacz polsko chiński obsługuje wszelkiego typu spotkania biznesowe, wydarzenia reklamowe, kulturalne oraz rozrywkowe. Wykonujemy tłumaczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb (konferencyjne, symultaniczne, a vista, konsekutywne). Tłumacz z języka chińskiego na polski z Advance często bierze udział w negocjacjach handlowych i innych spotkaniach firmowych, eventach, szkoleniach oraz konferencjach z udziałem gości z Chin.

Tłumacz chińsko polski online

Interesuje Cię dobry tłumacz chińskiego online? Na naszej stronie znajdziesz specjalny system, który pozwoli Ci złożyć zamówienie przez Internet. Jako tłumacz online chiński tłumaczymy teksty zwykłe, techniczne i specjalistyczne z wielu dziedzin. Możemy wykonać również tłumaczenie przysięgłe z chińskiego online. Plik opatrzony podpisem kwalifikowanym honorowany jest jednak jedynie przez niektóre urzędy, dlatego naszym Klientom zalecamy sprawdzenie wymogów obowiązujących w ich regionie.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje twoje Tłumaczenie? Sprawdź za Darmo!

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, kiedy chodzi o Twoje tłumaczenia.
W Biurze Tłumaczeń Advance oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7
Otrzymaj wycenę nawet w 25 min!

Biuro tłumaczeń języka chińskiego – dlaczego właśnie Advance?

Oferujemy tanie, a zarazem rzetelne tłumaczenia w parze językowej polski-chiński. Biuro Tłumaczeń Advance działa jako tłumacz polsko chiński tradycyjny obsługujący tłumaczenia ustne na wydarzeniach biznesowych i innych wystąpieniach publicznych oraz tłumacz angielsko chiński. Polecamy również tłumaczenia pisemne online, które można zlecić i otrzymać przez Internet.

Tłumaczenie z polskiego na chiński i z chińskiego na polski zlecone naszym specjalistom to gwarancja:

 • doboru tłumacza specjalizującego się w konkretnej dziedzinie,
 • staranności wykonanego tłumaczenia,
 • poufności powierzonych danych,
 • konkurencyjnych cen,
 • sprawnej realizacji zlecenia.

Oceny i doświadczenia naszych klientów.

Odkryj, jakie doświadczenia z nami mają nasi zadowoleni klienci. Twoja opinia również jest dla nas cenna i wpływa na ciągłe doskonalenie naszych usług!

Języki, w których tłumaczymy z i na język chiński

Branże, w których wykonujemy tłumaczenia z i na język chiński

Oddziały biura tłumaczeń języka chińskiego

Rodzaje oferowanych tłumaczeń języka chińskiego

Ile kosztują tłumaczenia z i na język chiński - cennik od

Podane poniżej orientacyjne ceny tłumaczenia chiński – tłumacz języka chińskiego są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Aby poznać dokładną cenę tłumaczenia skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Tłumaczenia zwykłe chiński – cennik od

Cena za 1500 znaków ze spacjami. Tłumaczenia specjalistyczne – w cenie zwykłego tłumaczenia

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka chińskiego na język polski od 49 zł
z języka polskiego na język chiński od 70 zł
z języka chińskiego na inny język obcy od 36 zł
z innego języka obcego na język chiński od 36 zł

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) chiński – cennik od

Cena za 1125 znaków ze spacjami.

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka chińskiego na język polski od 35zł
z języka polskiego na język chiński od 45 zł
z języka chińskiego na inny język obcy od 80 zł
z innego języka obcego na język chiński od 80 zł

Tłumaczenia ustne chiński – cennik od

Rodzaj tłumaczenia Cena tłumaczenia od
z języka chińskiego na język polski od 143 zł
z języka polskiego na język chiński od 143 zł
z języka chińskiego na inny język obcy od 185,90 zł
z innego języka obcego na język chiński od 185,90 zł

Bezpłatna wycena

Przyjmujemy zamówienia tłumaczeń 24/7!

Wyceń bezpłatnie
Wysoka jakość tłumaczeń pisemnych
Bezwzględne zachowanie poufności
Krótki czas realizacji zleceń
Precyzyjna wycena tłumaczeń
Specjalizacja w wielu dziedzinach
Atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych

Wpisy blogowe

Zobacz wszystkie wpisy

23 lipca, 2024 Advance MK

Dlaczego Skonsolidowane Sprawozdanie Finansowe i Połączone Sprawozdanie Wymaga Doskonałych Tłumaczeń?

W skomplikowanej rzeczywistości biznesowej, precyzyjna komunikacja finansowa jest kluczowa dla sukcesu. Skonsolidowane [...]
Czytaj więcej

12 lipca, 2024 Advance MK

Tłumaczenie zwykłe a przysięgłe – poznaj różnice między nimi

W artykule wyjaśnimy, czym różni się tłumaczenie zwykłe a przysięgłe, jaka jest ich moc prawna oraz jakie [...]
Czytaj więcej