free bootstrap builder

ADVANCE

Biuro Tłumaczeń Technicznych i Specjalistycznych

Tłumaczenia pisemne

Dziedziny tłumaczeń:
Technika / Budownictwo / Mechanika / Internet / Elektronika / Elektryka / Logistyka / Handel / Reklama / Strony www / Marketing i zarządzanie / Medycyna / Prawo / Finanse / Bankowość / Ekonomia / Ubezpieczenia / Księgowość / Literatura

Tłumaczenia z poszczególnych dziedzin wykonywane są przez tłumaczy specjalizujących się wyłącznie w danej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza.

Oferujemy również korektę stylistyczną dla tekstów do publikacji przez współpracujących z naszym biurem korektorów tekstu. W przekładzie na język obcy tekstów do publikacji oferujemy usługę korekty przez native speakera, celem zachowania jak najwyższej jakości stylistycznej przekładu tłumaczonego tekstu.

Oferta dla firm

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń dla firm.

Rzetelna firma

Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów

Firma uczestniczy w Programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2014 roku.